Zając, Pan Zając

Mam na imię Kuba i jestem fotografem. Zatrzymuję w kadrze ważne i ulotne chwile wyjątkowych ludzi. Dokumentuję najważniejsze życiowe momenty.

Zależy mi, aby moje fotografie były ponadczasowym nośnikiem emocji i bezcennych wspomnień. W końcu w życiu piękne są tylko chwile. 

Prywatnie

A prywatnie jestem grafikiem oraz…. Fotografem 😉 Nie tylko z wykształcenia, ale i z zamiłowania. Realizuję własne projekty fotograficzne oraz coraz częściej filmowe. Uwielbiam dobrą muzykę, rower oraz las. Mam bzika na punkcie rozwoju osobistego i marzenie, że kiedyś w końcu znajdę czas by więcej podróżować 😉 

Nieco liczb i faktów

  • Pierwszy ślub sfotografowałem jeszcze będąc w gimnazjum. Tak, to bardzo dawno 😉 
  • Mam dwa aparaty i zawsze dwoma fotografuję śluby, do tego garść kart pamięci i kilka kilogramów dysków twardych – wszystko po to, by Wasze zdjęcia były jak najbardziej bezpieczne. 
  • Posiadam własne niewielkie, studio fotograficzne i stopniowo planuję zwiększać jego rolę w tworzonych przeze mnie fotografiach.
  • Zazwyczaj na sesjach na tyle dobrze się bawimy, że jeszcze nie zdarzyło zmieścić się w planowanym czasie trwania 😉
  • Posiadam legitymację liturgiczną wydaną przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie, tak więc ja i mój aparat w kościele jesteśmy zawsze legalnie 😉 

Jako fotograf ślubny dbam o to, by wykonane przeze mnie fotografie miały swój niepowtarzalny klimat. Skupiam się na tym, co warto opowiedzieć. Na zdjęciach mojego autorstwa nie ma miejsca na nudę. Są emocje, akcja i prawda. Wybieram te momenty z życia pary młodej i gości, które sprawiają, że poprzez oglądanie zdjęć będziecie mogli przeżyć je jeszcze raz.

A poza ślubami…

Od 8 lat realizuję projekt fotograficzny “Prawdziwy Otwock”. Przez lata za pomocą zdjęć zwracałem uwagę na problemy, które trapią miasto w którym mieszkam oraz piętnowałem nieudolną władzę. W ostatnim czasie skręciłem jednak nieco bardziej w kierunku podkreślania wyjątkowości Otwocka, którego niewątpliwym atutem jest położenie w sercu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz wyjątkowa, drewniana architektura Świdermajer. W mieście jest ok. 400 przedwojennych, drewnianych budynków jednak z roku na rok ich liczba ciągle maleje. Świdermajer to wyjątkowe dziedzictwo architektoniczne nie tylko Otwocka, ale i całej linii otwockiej. Jeżeli jesteś chcesz zobaczyć trochę moich prac o tej tematyce to zapraszam na:

Prawdziwy Otwock na facebooku (kliknij)

Podstronę dotyczącą stylu nadświdrzańskiego (kliknij).

Napisz wiadomość

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły współpracy, to skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Szanuję Twoją prywatność i będę się kontaktował tylko w sprawach związanych z treścią wiadomości (sam nienawidzę spamu).