Fotograf ślubny Mińsk Mazowiecki

Jeśli jesteście w tym miejscu, to prawdopodobnie planujecie wesele i poszukujecie fotografa na ślub w Mińsku Mazowieckim. Trafiliście do odpowiedniej osoby. Zawodowo zajmują się fotografią ślubną i z radością utrwalę Wasz ślub w formie pięknych zdjęć. Jeśli chcecie dowiedzieć się, dlaczego warto zdecydować się na moją ofertę, zapraszam do zapoznania się z tym, co tworzę dla swoich klientów.

Adam Kwiatkowski
2020-07-10
Profesjonalizm, kreatywność i wspaniała atmosfera spotkań - tak pokrótce można opisać Pana Zająca 🙂 Kuba fotografował do tej pory nasz ślub i wesele, uwiecznił na zdjęciach naszą podróż do Wenecji, zrealizował profesjonalną sesję w prowadzonym przez nas gabinecie masażu (Kasia Dźwigała - Masaż i Fizjoterapia) a ostatnio zaskoczył nas swoją kreatywnością podczas sesji studyjnej. Jeśli szukacie dobrego fotografia - wejdźcie na stronę internetową Kuby i obejrzyjcie jego dotychczasowe prace. Zdecydowanie polecam! 🤝📸
Natalia Ciszkowska
2020-06-21
Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm i super podejście. Razem z Kubą stworzycie historię zamkniętą w pięknych kadrach 🙂
Anna Moszczyńska
2020-06-19
Polecam bardzo serdecznie! Fotograf na każdą okazję! Za nami już sesja narzeczeńska💍, ślub,👰🤵 plener w wyjątkowym miejscu bo w Naszych pięknych Tatrach⛰, sesja brzuszkowa🤰🥰 skorzystamy pewnie jeszcze nie raz!📸
Ania Jagiełło
2020-06-10
Bardzo polecam Kubę, nie tylko ze względu na jego profesjonalizm i doświadczenie ale również świeże podejście i jasny umysł 🙂 Według mnie to idealny fotograf- na każdą okazję. Otwarty, cierpliwy i wyrozumiały. Zdecydowane 10/10!
Katarzyna Dźwigała
2020-06-09
Poszukując fotografa ślubnego, przewertowałam cały internet. Zdecydowałam się razem z mężem na spotkanie z Kubą. Spotkanie przebiegło bardzo sprawnie, konkretnie. Kuba miał ze sobą przygotowane portfolio ze zdjęciami z sesji, które wykonał. Urzekła nas w Kubie wrażliwość i to w jaki sposób uchwycił każdą chwilę. Zdecydowaliśmy się na sesje narzeczeńską, która okazałą się strzałem w 10 ! jest to świetna okazji do bliższego poznania, nauki jak pozować do zdjęcia (Kuba miał przygotowaną bardzo dokładną rozpiskę z pozami). Wszystko tłumaczył i omawiał. Co do zdjęć - wyszły przepięknie - takie naturalne. Po kilku miesiącach nadszedł dzień ślubu i wesela. Kuba był ogromnym wsparciem dla nas w tym dniu. Goście w kościele i na weselu mówili, że fotografa nie było wdać 🙂 co bardzo dobrze świadczy. Zdjęcia od Kuby nie są ustawiane ani sztuczne, są takie jak powinny być. Kolejnym etapem współpracy z fotografem była sesja poślubna. Jako bardzo wymagająca osoba wymyśliłam wyjazd do Wenecji - warunki były trudne, wstawaliśmy przed wschodem słońca, przeszliśmy kilkanaście kilometrów robiąc zdjęcia. Jest to najpiękniejsza pamiątka w moim życiu. Kolejnym etapem naszej współpracy była sesja rodzinna, którą wykonaliśmy kilka dni temu w studio Kuby. Podsumowując polecam Kubę każdemu, kto chciałby mieć uchwycone chwile na zdjęciach jako pamiątkę na bardzo długo. Pan Zając jest profesjonalistą a do tego bardzo przemiłą i sympatyczną osobą 😉 Kuba został naszym rodzinnym fotografem, kolejne sesje również będziemy u niego wykonywać 🙂
Izabela Fronczyk
2020-06-08
Bardzo polecam! Mieliśmy szczęście zrobić u Kuby sesję rodzinną oraz ciążowa. Podejscie fotografa bardzo profesjonalne, w szczególności że nasz syn nie bardzo chciał współpracować podczas zdjęć (tutaj brawa za cierpliwość). Zdjęcia wyszły przepiękne, więc szczerze polecam.
Maja Nejman-Brojek
2020-06-08
Spotkaliśmy Kubę przypadkiem, w akcji, na weselu znajomych. Już wtedy urzekł swoim zaangażowaniem w wykonywanej pracy. Pare miesięcy później okazał się nam potrzebny i tak oto stał się naszym fotografem rodzinnym (chrzest, sesja narzeczeńska, wesele, sesja rodzinna i za pare dni plener 😉) Myśle, że to jeszcze nie koniec tej przygody 📸🐇 💕
Anna Gal-eSz
2019-07-22
Trafiłam na Kubę przypadkiem i był to najlepszy przypadek! 🙂 Zdjęcia z chrzcin naszej córki są piękniejsze niż mogliśmy sobie wyobrazić. Śliczne ujęcia, bardzo naturalne, a jednocześnie nietuzinkowe. Kuba uchwycił cudowne momenty (a przy małym dziecku to nie lada wyzwanie)! Dodatkowo, współpraca z Kubą to czysta przyjemność. Wszystkie, nawet najmniejsze uwagi i prośby realizuje błyskawicznie. Szybko mogliśmy cieszyć się efektem końcowym. Z serca polecam! 🙂
Magdalena Kamińska
2019-07-16
Bardzo gorąco chcielibyśmy polecić Kubę- Pan Zając! Pełen profesjonalizm i komfort współpracy, dzięki któremu wszystkie ujęcia wypadły bardzo naturalnie. Nie czuć skrępowania przed obiektywem. Super energia i pomysły. Doskonałe zrozumienie naszych preferencji i wyczucie całego stylu. Ujęcia po prostu cudowne! Bezpretensjonalne, naturalne, ukazujące piękno miłości. Rekomendujemy wszystkim, a Kubie serdecznie dziękujemy. Mamy najpiękniejsza pamiątkę na całe życie.

Napisz do mnie by otrzymać ofertę i wyjątkową sesję w prezencie!


Fotografia ślubna – co warto o niej wiedzieć? 😉

Głównym celem wykonania zdjęć ślubnych jest utworzenie pamiątki z najważniejszego dnia Waszego życia. Na fotografiach uchwycone zostaną emocje, które towarzyszyły Wam podczas ślubu i wesela. Ponadto zdjęcia ze ślubu można wykorzystać w postaci dekoracji domowej przestrzeni.

Sprawdź moje portfolio:

Co obejmuje fotografia ślubna Mińsk Mazowiecki?

Oferty fotografów ślubnych różnią się od siebie. Najczęściej specjaliści z branży foto wykonują zdjęcia obejmujące przygotowania do uroczystości, ślub oraz wesele. Do podstawowej oferty można dobrać dodatkowe usługi takie jak:

Sesja narzeczeńska

Udział w sesji narzeczeńskiej pozwala parom młodym spróbować swoich sił przed obiektywem. To swojego rodzaju próba generalna przed sesją ślubną. Sesja narzeczeńska może odbyć się w plenerze lub w studio foto. Z reguły tego rodzaju sesje odbywają się przed weselem. Jeśli zabraknie Wam czasu, sesja narzeczeńska może odbyć się już po ślubie.

Sesja plenerowa

Sesja ślubna coraz częściej wchodzi w skład oferty fotografów ślubnych. Plener to doskonała okazja do tego, by uwiecznić Waszą miłość w otoczeniu przyrody. Sesja plenerowa w odróżnieniu od sesji w studio niesie ze sobą wiele możliwości. Nic nie stoi na przeszkodzie, by Wasze spotkanie z fotografem obejmowało plenery w różnych miastach, a nawet krajach. Ponadto sesja nie musi trwać tylko jeden dzień. Największą popularnością na plener wśród par młodych cieszą się miejsca takie jak:

  • nadmorskie plaże i wydmy,
  • leśne polany,
  • okolice jezior i stawów,
  • góry,
  • kwieciste łąki,
  • miejskie parki,
  • okolice zamków i pałaców.

Plener może odbyć się także na terenie dużego miasta takiego jak Mińsk Mazowiecki czy Warszawa. Doskonałym tłem do zrobienia fotografii mogą być zabytkowe kamienice, kościoły czy nowoczesna architektura.

Dlaczego zajmuję się fotografią ślubną?

Robienie zdjęć jest moją wielką pasją już od dzieciństwa. Kiedy otrzymałem swój pierwszy aparat, wiedziałem, że chcę związać się zawodowo z tą branżą. W pracy fotografa lubię kontakt z człowiekiem. Ogromną przyjemność sprawia mi obserwowanie, jak przed obiektywem mojego aparatu ludzie celebrują tak ważne wydarzenia, jak ślub. Uwielbiam obserwować te najpiękniejsze chwile z Waszego życia. Dostarczają mi inspiracji i motywacji do tego, by stale podnosić jakość swoich usług. Fotografuję w sposób naturalny i bez zbędnego przerysowania. Każdą fotografię poddaję tylko niezbędnym przeróbkom. Staram się, by efekt mojej pracy zadowolił nawet najbardziej wymagających klientów.

Fotograf ślubny Mińsk Mazowiecki – indywidualne podejście

Jako fotograf ślubny z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiem, jak zaspokoić Wasze oczekiwania. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Staram się słuchać tego, co macie do powiedzenia i dostosować się do tego, o czym marzycie. W swojej pracy kieruję się swobodą i naturalnością. Dbam o to, by moi klienci nie czuli się skrępowani moją obecnością. Podczas ślubu będę dyskretnie szukał poruszając się nieustannie chwil, w których królują miłość i szczęście. Spodobało Wam się to, jak ważne jest dla mnie fotografowanie? Skontaktujcie się ze mną, a wspólnie stworzymy piękny reportaż ślubny.

Fotograf ślubny Mińsk Mazowiecki – portfolio

Portfolio to zdjęcia, które fotografowie udostępniają swoim klientom, by zaprezentować swoje umiejętności. Zakładka portfolio najczęściej znajduje się na stronie internetowej. Przeglądanie fotografii wykonanych przez danego specjalistę z Mińska Mazowieckiego pozwoli Wam ocenić jego styl pracy. Pamiętajcie jednak, że świetne zdjęcia to nie wszystko. Nie mniej ważne jest to, by potrafić dogadać się z fotografem ślubnym. Poszukujcie osoby, która wzbudzi Wasze zaufanie. W końcu jest to człowiek, który będzie Wam towarzyszył z aparatem podczas niezwykle ważnego dnia. Zdjęcia, które zrealizowałem możecie obejrzeć poniżej oraz w zakładce “Portfolio”. Jeśli spodobały się Wam, zapraszam do kontaktu w sprawie mojej oferty.

Fotografia ślubna Mińsk Mazowiecki – o czym pamiętać?

W naszej pracy niezwykle ważne jest umiejętne wyłapywanie ulotnych chwil. W końcu to te krótkie momenty tworzą historię i powodują, że reportaż ślubny jest pełen prawdziwych emocji. Zadanie stworzenia pamiątki ze ślubu wiąże się z dużą odpowiedzialnością.  Warto je powierzyć specjaliście świadczącemu usługi na wysokim poziomie. Najlepiej, jeśli będzie to osoba, która ma doświadczenie w zakresie tworzenia fotografii ślubnej i jest w stanie zaprezentować swoje portfolio. Nie zapominajcie także o tym, by podpisać umowę z wybranym przez siebie usługodawcą fotograficznym. Powinny się w niej znaleźć zapisy dotyczące m.in. tego:

  • co dokładnie obejmuje usługa,
  • kiedy i gdzie odbywają się ślub, wesele i sesja narzeczeńska oraz ślubna,
  • oraz w jakiej formie otrzymacie reportaż ślubny.

Mińsk Mazowiecki zdjęcia ślubne – kiedy zarezerwować?

Jeśli szukacie fotografa ślubnego, musicie pamiętać, że czas oczekiwania na wolne terminy może wynosić nawet 2-3 lata. Poszukiwania profesjonalisty wykonującego fotografie ślubne w mieście Mińsk Mazowiecki najlepiej rozpocząć tuż po rezerwacji terminu na sali. Skontaktujcie się ze mną już dziś, a ja sprawdzę, czy uda się spotkać z Wami w dniu ślubu.  

Fotograf ślubny – praca w miejscowości Mińsk Mazowiecki i nie tylko

Podróżowanie to naturalna część pracy fotografów. Moje studio fotograficzne znajduje się w Otwocku. Najczęściej realizuję zlecenia na terenie województwa mazowieckiego – m.in. w Warszawie, Mińsku Mazowieckim, Piasecznie czy Garwolinie.

Profesjonalny fotograf ślubny Mińsk Mazowiecki – opinie

Pozytywne opinie moich klientów są największą motywacją do dalszej pracy. Słysząc, że moje fotografie podobają się Wam i Waszym bliskim czuję się szczęśliwy. Dzięki Waszemu zadowoleniu fotografia ślubna Mińsk Mazowiecki jest dla mnie czystą przyjemnością.

Sesja plenerowa – gdzie ją zrealizować?

O tym, gdzie ma odbyć się sesja narzeczeńska, czy ślubna decyduje para młoda. Jako fotograf ślubny polecam zorganizowanie sesji na łonie natury. Plener oznacza naturalne oświetlenie, towarzystwo przyrody i niezapomnianą przygodę na całe życie. Inspiracji do tego, na jaki plener zdecydować się w miastach takim jak Mińsk Mazowiecki czy Otwock możecie poszukać w moim portfolio.

Napisz wiadomość

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły współpracy, to skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Szanuję Twoją prywatność i będę się kontaktował tylko w sprawach związanych z treścią wiadomości (sam nienawidzę spamu).