Wesele na barce Dzień i Noc Warszawa

Kazimierz Dolny to wyjątkowe miejsce zarówno architektonicznie jak i przyrodniczo. To niewielkie miasto położone niecałe dwie godziny drogi od Warszawy to idealne miejsce na romantyczną sesję ślubną.

Wesele na barce Dzień i Noc Warszawa

Warszawa w ostatnich latach zyskała wiele nietypowych miejsc do organizacji przyjęcia weselnego. Jednym z nich są barki, których ilość wzdłuż Bulwarów Wiślanych ostatnio znacznie się zwiększyła. 

Barka warszawska – wesele – ale najpierw ślub 😉

Zanim oczywiście dotarliśmy na barkę warszawską Dzień i Noc, musiało dojść do ślubu 😉 Ślub Doroty i Patryka, bo to oni są bohaterami niniejszych zdjęć odbył się w urzędzie Dzielnicy Warszawa Ursynów. Jak widzicie, jak przystało na czas pandemiczny, można było liczyć na szereg usług wliczonych – w tym maseczki 😉 

Niestety było to nie do przeskoczenia, ale jak mówię – to niezapomniane wydarzenie dzięki maseczkom będzie jeszcze ciekawszą pamiątką niż klasyczny reportaż ze ślubu 😉 

Miejsce na wesele dla pary z werwą – Barka warszawska dzień i noc

Przyznam szczerze, że wesele na barce to dla mnie nowość i po raz pierwszy (chociaż mam wieloletnie doświadczenie) byłem na takim przyjęciu. Ale jak ja sobie cenie wesela w tym stylu! 

Wesele - barka warszawska dzien i noc

Pływająca restauracja robi się bardzo popularna

Wszyscy już przywykliśmy to klasycznych miejsc, w których można zrobić przyjęcie weselne – klasyczna sala weselna, stodoła, plener, wynajęcie domu – ale co zrobić, żeby wyróżnić się jeszcze bardziej? Barka!

wesele na barce dzien i noc

Wesele na barce Warszawa 

Możliwości by zorganizować niezapomniane wesele jest mnóstwo. Dzisiaj to Wy decydujecie jak będzie wyglądał Wasz wyjątkowy dzień – chociaż, zazwyczaj ograniczeniem jest budżet i termin 😉 Mało kto wie, że barka warszawska Dzień i Noc organizuje wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i nie jest jedynie restauracją i barem na wodzie. 

Szukasz miejsca organizującego przyjęcia weselne kompleksowo – Barka warszawska Dzień i Noc

Dzisiaj od każdego managera sali weselnej usłyszycie: do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, ale nie każde miejsce podchodzi do tematu z klasą i przytupem jak barka warszawska Dzień i Noc. Zobaczcie sami – może nie jest to idealne miejsce na kameralne przyjęcia, ale z w pełni przeszklona przestrzeń zlokalizowana tuż przy Bulwarach Wiślanych sprawi, że odpalicie prawdziwą weselną petardę! 

Szukacie oryginalnego miejsca na wesele? Barka warszawska Dzień i Noc

W czasach, gdzie miejsc, w których możemy zorganizować całe wesele jest mnóstwo, nie jest łatwo znaleźć takie, gdzie w ramach wesela otrzymacie w pełni przeszkloną przestrzeń o nieco plenerowym charakterze i do tego na wodzie!

Oferta stworzona dla miłośników nietuzinkowego miejsca – Barka warszawska dzień i noc

i ludzi marzących o dobrej zabawie, przy nowych Bulwarach Wiślanych, odpowiadająca na indywidualne potrzeby . 

Barka warszawska dzień i noc – gdzie się znajduje

Barka warszawska Dzień i Noc zlokalizowana praktycznie vis a vis parku fontann z Warszawie to świetne miejsce do realizacji przyjęć weselnych, gdzie znajdziecie profesjonalną obsługę, dopasowane menu do Waszych potrzeb i gdy zajdzie taka potrzeba – barkę na państwa wyłączność. 

Napisz wiadomość

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły współpracy, to skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Szanuję Twoją prywatność i będę się kontaktował tylko w sprawach związanych z treścią wiadomości (sam nienawidzę spamu).

Barka warszawska dzień i noc – doskonałe miejsce na wesele 

Jeśli marzycie o organizacji wyjątkowego dnia na barce – polecam. Miejsce położone rzut beretem od centrum Warszawy, oferujące smaczną kuchnie, bez ukrytych dodatkowych opłat (jak relacjonowała moja para), gdzie do Waszej dyspozycji macie krytą przestrzeń, z tarasem bocznym lub w pełni odkryty taras górny, to przestrzeń, w której uda Wam się zbudować niebanalną atmosferę

Wesele na barce dzień i noc – kiedy organizować

Tutaj odpowiedź jest banalna – najlepiej latem bo wtedy możecie cieszyć się urokami Wisły i klimatem nowych Bulwarów Wiślanych. Oczywiście, to miejsce ma również w pełni zamknietą przestrzeń, która nie ogranicza Was co do pory roku, ale jednak latem uda się poczuć prawdziwie plenerowy klimat!

Barka warszawska dzień i noc – a może ślub na barce?

Ze względu na niepewne pandemiczne czasy, Dorota i Patryk niestety nie podjęli takiego ryzyka, ale muszę przyznać, że barka warszawska dzień i noc to świetne miejsce do organizacji ślubu cywilnego w plenerze. Warto o tym pomyśleć!

Gdzie zostawić samochód – Barka warszawska dzień i noc

Tutaj niestety mamy do czynienia z problemem typowym dla centrum Warszawy. Bulwary Wiślane, Stare Miasto, bliskość parku fontann – wszystko to sprawia, że z parkowaniem jest w tej okolicy ogromny problem. Ja sam by zaparkować w miarę blisko, w korku do płatnego parkingu, którego koszt przemilczę stałem ok. 20 minut. Koszmar! 

Barka warszawska dzień i noc – wesele – jak się przygotować

Trzeba pamiętać, że jest się nad wodą, a gdy wieczór jest chłodny to i odczuwalność temperatury w tym miejscu jest zupełnie inna. Do tego potrafią odwiedzić nas… komary 😉

Barka warszawska dzień i noc – opinie

Opinie mojej pary, gości oraz moje – są świetne. Muszę przyznać, że to naprawdę klimatyczne miejsce na nieszablonowe wesele na barce. 

Więcej informacji na temat barki znajdziecie na stronie: http://barkawarszawska.pl

Ślub w urzędzie, wesele na barce, plener… w lesie 😉

Prawdziwy misz masz. Dorota i Patryk to para zapalonych motocyklistów. Plener ślubny, koniecznie chcieli zorganizować ze swoimi motocyklami. Ale tutaj niestety ciężko było nawiązać do wesele na barce, tak aby być z dala od cywilizacji.

Plener z motocyklami – nieco inny klimat niż wesele na barce.

Był urząd dzielnicy z maseczkami, była pływająca restauracja, by dopełnić niezapomniane wydarzenie i to niezapomniane wesele na barce, na plener z motocyklami wybraliśmy do lasu za Otwockiem – dobrze znam te tereny i wiedziałem, gdzie warto udać się z motocyklami tak, aby cywilizacja została nieco w tyle! Efekty zobaczcie sami!

Napisz wiadomość

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły współpracy, to skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Szanuję Twoją prywatność i będę się kontaktował tylko w sprawach związanych z treścią wiadomości (sam nienawidzę spamu).