Sesja ślubna w Kazimierzu Dolnym ❤️

Kazimierz Dolny to wyjątkowe miejsce zarówno architektonicznie jak i przyrodniczo. To niewielkie miasto położone niecałe dwie godziny drogi od Warszawy to idealne miejsce na romantyczną sesję ślubną.

Sesja ślubna Kazimierz Dolny

Idealne miejsce na jednodniowy plener ślubny niecałe dwie godziny jazdy od Warszawy? Kazimierz dolny to miejsce gdzie sceneria na sesję ślubną łączy elementy wyjątkowej architektury i pięknej przyrody? Taka sesja ślubna tylko w Kazimierzu Dolnym!

Wąwóz Korzeniowy Dół – zdjęcia ślubne

Bez wątpienia najciekawszym i najbardziej znanym miejscem a zarazem piękną scenerią na sesję poślubną jest Wąwóz Korzeniowy. Sesja plenerowa w tym miejscu to absolutny hit. Kazimierz Dolny słynie z wąwozów, jednak najbardziej wyjątkowy jest ten Korzeniowy – to zapierające dech w piersiach miejsce w którym powinna odbyć się sesja plenerowa, ale i bez którego Kazimierz Dolny nie byłby tak popularny.

Wąwóz Korzeniowy potrafi zauroczyć wiele par, które to właśnie tutaj pragną by odbyła się ich sesja ślubna.

Ciężko o drugie tak oryginalne miejsce w którym może odbyć się sesja plenerowa.

Plener ślubny – Kazimierz Dolny i okolice

Ale plener ślubny w Kazimierzu Dolnym to nie tylko Wąwóz Korzeniowy. W Internecie jest mnóstwo poradników pt. “15 rzeczy, które warto zobaczyć w Kazimierzu Dolnym” – ja jednak mam swoją subiektywną listę miejsc, które idealnie wpisują się w scenerię “sesja plenerowa w Kazimierzu Dolnym”.

Kazimierz Dolny obfituje w romantyczne miejsca, które fotografia ślubna kocha i w których warto uwiecznić najważniejsze chwile, gdy opadną już emocje związane z weselem a wasza miłość i uczucia wejdą w nowy rozdział.

Kazimierz Dolny i sesja plenerowa Mai i Pawła

Zapraszam do oglądania reportażu z pleneru ślubnego w Kazimierzu Dolnym. Jako fotograf ślubny uwielbiam pełne emocji sesje plenerowe – takie jak plener ślubny Mai i Pawła w Kazimierzu Dolnym.

Fotografia ślubna w wersji plenerowej i Kazimierz Dolny – jeśli jesteś pasjonatem fotografii lub po prostu szukasz fotografa, który sprawi, że Wasza sesja plenerowa będzie wyjątkowa – zapraszam do oglądania galerii z sesji w Kazimierzu Dolnym.

Sesja plenerowa – start na rynku

Plenerową sesję ślubną w Kazimierzu Dolnym zaczęliśmy tradycyjnie od rynku. Rynek w Kazimierzu Dolnym słynie z wyjątkowej, zabytkowej architektury. Tutaj nasza sesja ślubna zaczęła się wcześnie rano – przed 7, ponieważ poranne światło nie tylko dodaje romantyzmu, ale rynek miasta Kazimierz dolny słynie również z tłumów. A sesja plenerowa w tłumie to nic fajnego – Kazimierz Dolny lepiej przemierzać rano. Sam rynek w Kazimierzu Dolnym otoczony jest wyjątkowymi kamienicami, których podobno jest aż 250! Fotografia ślubna w tym miejscu zawsze jest wyjątkowa!

Sesja plenerowa w Kazimierzu Dolnym – przyroda górą!

Dla mnie jednak Kazimierz Dolny i sesja plenerowa to przyroda. Fotografia ślubna kocha Wąwóz Korzeniowy w Kazimierzu Dolnym i to właśnie tam warto się udać w drugiej kolejności, ponieważ tam również gromadzą się takie tłumy, że sesja ślubna w godzinach popołudniowych nie byłaby możliwa.

To właśnie w wąwozach rozkwita dla mnie prawdziwe piękno przyrody w Kazimierzu Dolnym. Sami zobaczcie jak wygląda tutaj sesja plenerowa.

Fotografia ślubna w Kazimierzu Dolnym nie musi się jednak ograniczać tylko do jednego Wąwozu Korzeniowego, ponieważ wąwozów w Kazimierzu Dolnym, których klimat może dać wyjątkowe zdjęcia ślubne i plenerowe jest mnóstwo.

Kazimierz Dolny – plener ślubny w wyjątkowych wąwozach

Dalej nasza sesja plenerowa przeniosła się do kolejnych wąwozów, z których Kazimierz Dolny słynie.

Znowu musieliśmy nieco cofnąć się ku centrum miasta, abyśmy mogli się raczyć wyjątkową plenerową fotografią ślubną na terenie miasta Kazimierz Dolny.

Kazimierz Dolny – sesja plenerowa w niepowtarzalnym klimacie

Teraz nasza sesja plenerowa przeniosła się na teren Wąwozów Plebanka, Norowy Dół czy Wąwozu Małachowskiego. Nie są to aż tak malownicze wąwozy jak Korzeniowy, ale sesja plenerowa w tych miejscach i tak jest wyjątkowa. Wyjazd do miasta Kazimierz Dolny wymaga wcześniejszego zapoznania się z okolicami miasta, tak by sesja po ślubie była jak najbardziej wyjątkowa i niczym nas nie zaskoczyła.

Kazimierz dolny – plener ślubny dla wytrwałych

Kazimierz dolny i sesja plenerowa Mai i Pawła był to nie lada wyczyn jeśli chodzi o przemierzone kilometry. Maja zupełnie inaczej niż w dniu ślubu Kazimierz Dolny przemierzała w trampkach. O ile w mieście można pokusić się jeszcze o buty ślubne, o tyle fotografie w plenerze wymagają nieco inne podejścia.

Nasza sesja plenerowa w kolejnych wąwozach zajęła kilka godzin. Kazimierz Dolny raczy nas wyjątkowymi i romantycznymi widokami bez końca. Idąc w trakcie sesji w górę wąwozów i tworząc kolejne fotografie z pasją, nawet nie wiadomo kiedy opuszczamy miasto i dochodzimy do całkiem wiejskich zabudowań. Sesja w plenerowa i Kazimierz Dolny zaskakuje wiele razy.

Sesja plenerowa za Kazimierzem Dolnym

Z wąwozów sesja plenerowa przeniosła się już poza Kazimierz Dolny. Zdjęcia postanowiliśmy zrobić jeszcze w punkcie widokowym za wsią Mięćmierz. To właśnie tam istnieje słynny punkt widokowy na krowią wyspę na Wiśle. Wycieczka na ten punkt widokowy znajdujący się poza miastem Kazimierz Dolny wymaga również odrobiny wysiłku, ponieważ często ze względu na gliniastą drogę lub koleiny samochód trzeba zostawić dużo wcześniej. Po drodze możemy odwiedzić również słynny na cały Kazimierz Dolny wiatrak, przy którym również znajduje się punkt widokowy na Wisłę płynącą przez Kazimierz Dolny.

Sesja plenerowa – Mięćmierz i Krowia Wyspa

Gdy z Mają i Pawłem dotarliśmy do miejsca, gdzie nasza sesje plenerowa dobiegła końca naszym oczom ukazał się nie tylko piekny widok na Wisłę, ale i wspaniała kwiecista łąka, za którą rozlegały się pagórki, które są również nieodłączną częścią Kazimierza Dolnego.

Myślę, że powyższa sesja jest najlepszym dowodem na to, że Kazimierz Dolny i sesja plenerowa to świetne połączenie. Jeżeli nie chcecie organizować dalekiej podróży, lubicie romantyczne plenery i towarzyszące im wzruszenia – Kazimierz Dolny jest dla Was! Ja zachęcam do odwiedzenia tego miasta każdego, kto nie tylko pragnie by jego zdjęcia były wyjątkowe, ale również każdemu, kto lubi aktywny wypoczynek. Mnie osobiście Kazimierz Dolny kompletnie w sobie rozkochał.

Jeśli wykonana przeze mnie sesja ślubna w Kazimierzu Dolnym przypadła Wam do gustu, zapraszam do kontaktu. Jeżeli po obejrzeniu pleneru w Kazimierzu Dolnym czujecie jednak niedosyt – zapraszam do zapoznania się z innymi moimi galeriami ślubnymi.

Napisz wiadomość

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły współpracy, to skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Szanuję Twoją prywatność i będę się kontaktował tylko w sprawach związanych z treścią wiadomości (sam nienawidzę spamu).