Sesja narzeczeńska w okolicach Otwocka i Warszawy

Otwock, oddalony zaledwie 25 km od centrum Warszawy staje się w ostatnich latach popularnym kierunkiem turystycznym w okolicach Warszawy.

Adam Kwiatkowski
2020-07-10
Profesjonalizm, kreatywność i wspaniała atmosfera spotkań - tak pokrótce można opisać Pana Zająca 🙂 Kuba fotografował do tej pory nasz ślub i wesele, uwiecznił na zdjęciach naszą podróż do Wenecji, zrealizował profesjonalną sesję w prowadzonym przez nas gabinecie masażu (Kasia Dźwigała - Masaż i Fizjoterapia) a ostatnio zaskoczył nas swoją kreatywnością podczas sesji studyjnej. Jeśli szukacie dobrego fotografia - wejdźcie na stronę internetową Kuby i obejrzyjcie jego dotychczasowe prace. Zdecydowanie polecam! 🤝📸
Natalia Ciszkowska
2020-06-21
Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm i super podejście. Razem z Kubą stworzycie historię zamkniętą w pięknych kadrach 🙂
Anna Moszczyńska
2020-06-19
Polecam bardzo serdecznie! Fotograf na każdą okazję! Za nami już sesja narzeczeńska💍, ślub,👰🤵 plener w wyjątkowym miejscu bo w Naszych pięknych Tatrach⛰, sesja brzuszkowa🤰🥰 skorzystamy pewnie jeszcze nie raz!📸
Ania Jagiełło
2020-06-10
Bardzo polecam Kubę, nie tylko ze względu na jego profesjonalizm i doświadczenie ale również świeże podejście i jasny umysł 🙂 Według mnie to idealny fotograf- na każdą okazję. Otwarty, cierpliwy i wyrozumiały. Zdecydowane 10/10!
Katarzyna Dźwigała
2020-06-09
Poszukując fotografa ślubnego, przewertowałam cały internet. Zdecydowałam się razem z mężem na spotkanie z Kubą. Spotkanie przebiegło bardzo sprawnie, konkretnie. Kuba miał ze sobą przygotowane portfolio ze zdjęciami z sesji, które wykonał. Urzekła nas w Kubie wrażliwość i to w jaki sposób uchwycił każdą chwilę. Zdecydowaliśmy się na sesje narzeczeńską, która okazałą się strzałem w 10 ! jest to świetna okazji do bliższego poznania, nauki jak pozować do zdjęcia (Kuba miał przygotowaną bardzo dokładną rozpiskę z pozami). Wszystko tłumaczył i omawiał. Co do zdjęć - wyszły przepięknie - takie naturalne. Po kilku miesiącach nadszedł dzień ślubu i wesela. Kuba był ogromnym wsparciem dla nas w tym dniu. Goście w kościele i na weselu mówili, że fotografa nie było wdać 🙂 co bardzo dobrze świadczy. Zdjęcia od Kuby nie są ustawiane ani sztuczne, są takie jak powinny być. Kolejnym etapem współpracy z fotografem była sesja poślubna. Jako bardzo wymagająca osoba wymyśliłam wyjazd do Wenecji - warunki były trudne, wstawaliśmy przed wschodem słońca, przeszliśmy kilkanaście kilometrów robiąc zdjęcia. Jest to najpiękniejsza pamiątka w moim życiu. Kolejnym etapem naszej współpracy była sesja rodzinna, którą wykonaliśmy kilka dni temu w studio Kuby. Podsumowując polecam Kubę każdemu, kto chciałby mieć uchwycone chwile na zdjęciach jako pamiątkę na bardzo długo. Pan Zając jest profesjonalistą a do tego bardzo przemiłą i sympatyczną osobą 😉 Kuba został naszym rodzinnym fotografem, kolejne sesje również będziemy u niego wykonywać 🙂
Izabela Fronczyk
2020-06-08
Bardzo polecam! Mieliśmy szczęście zrobić u Kuby sesję rodzinną oraz ciążowa. Podejscie fotografa bardzo profesjonalne, w szczególności że nasz syn nie bardzo chciał współpracować podczas zdjęć (tutaj brawa za cierpliwość). Zdjęcia wyszły przepiękne, więc szczerze polecam.
Maja Nejman-Brojek
2020-06-08
Spotkaliśmy Kubę przypadkiem, w akcji, na weselu znajomych. Już wtedy urzekł swoim zaangażowaniem w wykonywanej pracy. Pare miesięcy później okazał się nam potrzebny i tak oto stał się naszym fotografem rodzinnym (chrzest, sesja narzeczeńska, wesele, sesja rodzinna i za pare dni plener 😉) Myśle, że to jeszcze nie koniec tej przygody 📸🐇 💕
Anna Gal-eSz
2019-07-22
Trafiłam na Kubę przypadkiem i był to najlepszy przypadek! 🙂 Zdjęcia z chrzcin naszej córki są piękniejsze niż mogliśmy sobie wyobrazić. Śliczne ujęcia, bardzo naturalne, a jednocześnie nietuzinkowe. Kuba uchwycił cudowne momenty (a przy małym dziecku to nie lada wyzwanie)! Dodatkowo, współpraca z Kubą to czysta przyjemność. Wszystkie, nawet najmniejsze uwagi i prośby realizuje błyskawicznie. Szybko mogliśmy cieszyć się efektem końcowym. Z serca polecam! 🙂
Magdalena Kamińska
2019-07-16
Bardzo gorąco chcielibyśmy polecić Kubę- Pan Zając! Pełen profesjonalizm i komfort współpracy, dzięki któremu wszystkie ujęcia wypadły bardzo naturalnie. Nie czuć skrępowania przed obiektywem. Super energia i pomysły. Doskonałe zrozumienie naszych preferencji i wyczucie całego stylu. Ujęcia po prostu cudowne! Bezpretensjonalne, naturalne, ukazujące piękno miłości. Rekomendujemy wszystkim, a Kubie serdecznie dziękujemy. Mamy najpiękniejsza pamiątkę na całe życie.

Sesja narzeczeńska Otwock

Warszawa i okolice mają niesamowite zasoby przyrodnicze, które wielu osobom ze stolicy nie są jeszcze znane. Niesamowicie ciekawym kierunkiem turystyki przyrodniczej jest Otwock. Jest to miasto, które przed wojną było miejscowością uzdrowiskową. Otwock, położony w samym centrum Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, nazywany przez niektórych miastem-parkiem idealnie wpisuje się w potrzeby, jakie niesie za sobą fotografia ślubna.

sesja narzeczenska otwock
Gurewicz-Otwock

Otwock – więcej miejsc na plener niż popularne miasta z Mazowsza

Oprócz rozległych terenów leśnych przez miasto płynie malownicza, dzika rzeka Świder, która jest rajem dla kajakarzy, rowerzystów i miłośników pieszych wędrówek, ale to również całe kilometry scenerii do organizacji sesji ślubnej czy sesji narzeczeńskiej.

sesja narzeczenska otwock swider

Sesja narzeczeńska – Południowe Mazowsze – Otwock i okolice

Na zachodzie miasta, rzeka ta wpada do Wisły, gdzie w okresie letnim tworzą się malownicze plaże.

Otwock i okolice Otwocka to dziesiątki kilometrów wyjątkowych plenerów i różnorodnej scenerii. Od północy znajdziemy graniczący z Warszawą Józefów, który również przylega do Wisły i w którym to nad Wisłą ciągną się ciekawe, niespotykane w okolicy klify. To tutaj również znajdziemy Rezerwat Wyspy Zawadowskie, który urzeka przyrodą. Od dzikich pól, gęsto zarośniętych ścieżek i setek metrów plaż, z których przy dobrej pogodzie podziwiać można Warszawę. W Józefowie znajdziemy również dawną odnogę Wisły – Jezioro Łacha, które w fajny sposób wzbogaca Wiślane klimaty.

Zachodnia część Józefowa to gęste, sosnowe lasy i wydmy. Bez problemu znajdziemy tutaj malownicze wrzosowiska, np. w okolicach Góry Lotnika. Dalej na wschód, na styku z miastem Wiązowna płynie piękna rzeka Mienia. To wyjątkowa jak na te rejony rzeczka, która wije się w malowniczym wąwozie i pięknie nadaje się na klimatyczną sesję zdjęciową lub ślubną, Ścieżka wzdłuż rzeki ma ok. 2 kilometrów a spacer nią to świetna przygoda.

sesja narzeczenska otwcok
sesja narzeczenska otwock swider
Sesja narzeczeńska nad rzeką Świder
Sesja narzeczenska otwock
Zimowa sesja narzeczeńska nad rzeką Mienia

Sesja narzeczeńska Otwock – idealne miejsca znajdziesz wokół miasta

Oddalając się ponownie w kierunku południowym i południowo-zachodnim mamy do dyspozycji tereny Otwocka i Karczewa. To całe kilometry miejsc w których może odbyć się malownicza sesja.

Jak wspominałem wcześniej w Otwocku mamy do dyspozycji kilka kilometrów ścieżek wzdłuż rzeki Świder. Wielokrotnie zdarzało mi się zostawiać samochód tuż za ostatnimi domami na zachodzie Otwocka (w obrębie ulicy Warsztatowej) i iść z parami wzdłuż rzeki Świder aż do plaży nad Wisłą. Po drodze mijamy gęste i mroczne zarośla, przez które klimatycznie wpada słońce, po czym wychodzimy na malownicze pola, które prowadzą nas aż do ujścia Świdra do Wisły i na dużą plażę (o ile nie ma wysokiego poziomu wody w Wiśle).

sesja narzeczenska otwock - wisla
Sesja narzeczeńska nad Wisłą w Otwocku

Fotografia ślubna w lasach – Otwock i okolice

W lasach otwockich za to mamy wiele ciekawych miejsc, które idealnie nadają się na organizację szybkiej sesji plenerowej. Łysa Góra na granicy Otwocka i Karczewa – malownicza wydma, po drodze do której mijamy młody brzozowy las porośnięty wrzosami, aż do szczytu wydmy, gdzie rzadka roślinność przybiera ciekawe formy.

sesja narzeczenska otwock
Sesja narzeczeńska na Łysej Górze w Otwocku

A może sesja narzeczeńska na wrzosowisku – Otwock?

Wrzosowisko w okolicach Łysej Góry to setki metrów wrzosów, które w sezonie na sesje w takim klimacie przyciągają tłumy spacerowiczów.

Sesja narzeczenska otwock
Niestety nie widać wrzosowiska, ponieważ moja para spóźniła się 3 godziny na sesję i robiło się ciemno 😉

Sesja narzeczeńska – opuszczamy Otwock

Rzut beretem od ulicy Hrabiego w Otwocku, przy której położona jest Łysa Góra znajduje się – już na terenie Karczewa – rezerwat Torfy. Niewielkie jezioro, wokół którego znajduje się dziki rezerwat, z mokradłami i poprzewracanymi drzewami to fajny klimat zwłaszcza na sesję narzeczeńską. Terenu może nie ma bardzo wiele, ale wystarczy na stworzenie fajnej pamiątki. Trzeba tylko pamiętać, że tereny Jeziora Torfy w Karczewie lepiej odwiedzać wcześnie rano, ponieważ to jedno z najpopularniejszych turystycznie miejsc w okolicy. Do samego jeziora prowadzi kilkudziesięciometrowa kładka przez dzikie torfowisko.

sesja narzeczenska otwock

Fotografia ślubna na wsi – Otwock Wielki

Dobrym kierunkiem sesji plenerowej są też wsie należące do Karczewa.

Na początek warto odwiedzić popularny kompleks pałacowy w Otwocku Wielkim. Jest to dawna siedziba rodu Bielińskich, Pałac z końca XVII wieku idealnie nada się do bardziej podniosłego stylu sesji. Do tej pory wejście na teren kompleksu jest darmowe i nie wymaga pozwoleń. Dopiero, gdy planujemy wejść do środka, potrzebne są zgody i opłacenie kosztów sesji.

Otwock Wielki – fotografie w historycznych miejscach

Wokół położonego na sztucznej wyspie na jeziorze Rokola rozlega się niewielki, mroczny park bogaty w starodrzew. Teren kompleksu nad jeziorem Rokola nie jest wielki, więc raczej jest to dobry przystanek w trakcie realizowania sesji w okolicy.

Otwock Wielki – sesja w zabytkowym kompleksie parkowym

Kompleks pałacowy cieszy się całkiem sporą popularnością jeśli chodzi o różnego rodzaju sesje plenerowe i bez problemu można spotkać tam inne młode pary lub narzeczonych. To kolejne miejsce, które warto odwiedzać raczej w godzinach porannych, zwłaszcza w weekendy. W sezonie letnim na terenie pałacu odbywa się wiele koncertów plenerowych, przyciągających setki słuchaczy.

Z Otwocka Wielkiego, mijając kompleks sal weselnych Wodokty i Rybaczówka o których pisałem tutaj, zazwyczaj wybieram się w kierunki Wsi Glinki.

Sesja w sadzie niedaleko Otwocka – moda na fotografię sielską

Ta niewielka wieś leżąca wzdłuż Wisły to prawdziwa perełka do robienia zdjęć. Wieś ta słynie z wielu sadów i pięknych terenów położonych za wałem przeciwpowodziowym.

sesja narzeczenska otwock

Sesja w sadzie w portfolio każdego fotografa

W sezonie wiosennym Glinki to popularny kierunek wycieczek, zwłaszcza gdy ktoś jest fotografem ślubnym. Rozległy teren pozwala na indywidualne sesje i zdjęcia portretowe, zdjęcia ślubne czy narzeczeńskie. Wiosną bowiem kwitną tu jabłonie, z których to słynie cała okolica. To idealna pora i okazja na najlepsze zdjęcia. Przyszłym Parom Młodym polecam uchwycić ulotne chwile właśnie tutaj. Uwaga, niezwykle ważne jest, aby zachować pełen profesjonalizm i spytać gospodarza o możliwość wejścia do sadu, wiadomo, że nie każdemu może pasować fotografowanie jego prywatnego terenu. Oczywiście wiadomo, że gdy sad ciągnie się przez kilkaset metrów a obok nie ma domu to ciężko pytać kogokolwiek o zgodę, jednak należy być przygotowanym na “przepędzenie” ;). Sady to również atrakcja jesienią, kiedy przyroda zaczyna przybierać coraz piękniejsze kolory, a na drzewkach pojawiają się kolorowe jabłka, to również fajny element sesji plenerowej – idealnie w takim klimacie sprawdzi się sesja narzeczeńska.

sesja narzeczenska otwock

Fotografia bez sztucznego pozowania

Fotografia ślubna w tych okolicach daje piękne pole do popisu, zwłaszcza gdy fotograf wie jak wykorzystać piękną scenerię a wiele uchwyconych momentów będzie świetną pamiątką na długie lata. Oddalony o nieco ponad 10 kilometrów Otwock, jak wspominałem, jest pełen świetnych okolic do takich zdjęć jak sesja narzeczeńska. To cenne również dla fotografów, którzy chcą rozbudować swoje portfolio.

Oprócz sadów, to co piękne i warto na zdjęciach uchwycić, niezależnie od tego czy to fotografia ślubna czy sesja narzeczeńska – to Wisła. Takie tereny to prawdziwa gratka dla fotografa ślubnego.

sesja narzeczenska otwock

Każda fotografia w plenerze cenna niemal jak dzień ślubu

Muszę przyznać, że byłem tutaj wielokrotnie na różnego rodzaju sesjach w plenerze, ponieważ cenię sobie miejsca, które Otwock ma w zasięgu kilku kilometrów. I może nie są to miejsca w stylu “sesja na cały dzień”, ale bez wątpienia w kilka godzin można tu uchwycić najlepsze chwile. I chociaż fotografuję na terenie całego kraju, to te miejsca, które Otwock ma w swoim niedalekim położeniu cenię najbardziej.

Warszawa i okolice – cenne tereny zalewowe Wisły scenerią dla fotografa

A tuż za Wałem, do którego często dochodzą sady, płynie Wisła a do naszej dyspozycji są piękne tereny zalewowe, których Otwock i okolice mają całkiem sporo. Nad samą Wisłą znajdziemy piękne widoki do plenerowej sesji ślubnejoraz takie, w których sesja narzeczeńska świetnie uzupełnią reportaż z Waszego ślubu. 
Tereny te bogate są w różnego rodzaju roślinność, której Warszawa i okolice nie mają bardzo wiele. Znajdziemy tutaj piękne stare drzewa, dzikie pola, alejki ciągnące się wzdłuż Wisły i meandrujące pośród tej roślinności. Fotografowanie tutaj i najpiękniejsze chwile jakie możecie przeżyć w miejscach takich jak Otwock i okolice to wyjątkowa pamiątka na całe życie i sposób na zdjęcia pełne uczuć. Jako fotograf – uwielbiam to.

sesja narzeczenska otwock

Sesja w mróz – (nie) marzenie fotografa

Robiłem tutaj nie tylko letnie sesje ślubne czy sesję narzeczeńską, ale również i zimą przy 8 stopniowym mrozie mojaplenerowa fotografia zawitała w te strony! Fotografia ślubna niejedno ma oblicze! Więc jeśli marzy się Wam na przykład zimowa sesja narzeczeńska – żaden problem, gwarantuję indywidualne podejście i przyjazną atmosferę przy każdym wyzwaniu. A dodam, że takich fotografów nie ma wielu 😉 Otwock, Warszawa i okolice, to miejsca które doceni każdy fotograf i para młoda czy narzeczeni.

sesja narzeczenska otwock
sesja narzeczenska otwock

Słynny most kolejowy w Glinkach niedaleko Otwocka

Oprócz wielu pięknych plenerów, w których możecie spędzić wyjątkowe chwile i które możecie przebierać według Waszych potrzeb, w Glinkach jest jeszcze jedna popularna atrakcja, w której warto wykonać zdjęcia. a którego żaden fotograf nie odpuści. Jest to stary, żelazny most kolejowy na Wiśle. Otwock i okolice słyną z tego miejsca, które cieszy się uznaniem fotografów jak i często przewija się w niejednym portfolio wypełnionym przez zdjęcia ślubne.

sesja narzeczenska otwock most kolejowy w glinkach

Każdy fotograf z miasta Otwock robił tu zdjęcia ślubne

To prawdziwa gratka, bez której okoliczna fotografia ślubna nie mogłaby istnieć 😉 Ten most jest bardzo charakterystyczny i nie ma większego problemu z wejściem na niego. To fajne miejsce, w którym może odbyć się sesja narzeczeńska lub ślubna. Ogromnym atutem starego mostu, który łączy Glinki i Górę Kalwarię jest to, że jest mało uczęszczany przez pociągi. Uwaga! niektórzy myślą, że po moście pociągi już nie jeżdżą, ale nie jest to prawda. Każdy z lokalnych fotografów, czy to z miasta Otwock czy spoza, znających to miejsce wie, że trasa kolejowa uczęszczana jest przez pociągi towarowe, które czasem potrafią jeździć tędy co 30 minut. To ważna rzecz, którą powinniście wziąć pod uwagę zanim wasze sesja narzeczeńska lub zdjęcia ślubne dojdą do skutku. Co więcej – możecie w tym miejscu spotkać Straż Ochrony Kolei, która lubi patrolować te okolice, ze względu na częste przeprawy na drugą stronę rowerzystów i motocyklistów. I mogą oni nie być dla Was łaskawi.

Z Glinek macie całkiem niedaleko np. do ruin zamku w Czersku, jednak o tym miejscu nie wypowiem się za wiele, ponieważ nigdy tam nie fotografowałem.

sesja narzeczenska otwock most kolejowy w glinkach

Bagno Całowanie – Otwock i okolice tutaj fotografia ślubna rozwinie skrzydła

Kolejnym miejscem na plener, nie chcąc wybierać się za daleko niż kilkanaście kilometrów od miasta Otwock to Całowanie. Ta zabawnie brzmiąca nazwa wsi idealnie wpisuje się w klimat taki jak sesja narzeczeńska czy fotografia ślubna 😉 To, co w Całowaniu najcenniejsze, a co niestety stało się obiektem zainteresowań połowy Polski za sprawą Martyny Wojciechowskiej to bagno. Na terenie Całowania znajdziecie kilka kilometrów kwadratowych bagien, pól i różnego rodzaju mokradeł, które może w ogólnym rzucie nie są niczym spektakularnym by organizować zdjęcia. Jednak bagno ma kilka ciekawych miejsc, które fotografia ślubna czy sesja narzeczeńska “docenią”. Są to kładki, które ciągną się przez najbardziej mokre tereny bagna. Kładka ciągnie się po obu stronach drogi dojazdowej, od północy idąc przez gęsty las i głębokie, zarośnięte bagniste jeziorko, a od południa meandruje przez sitowia i podmokłe trawy. Sesja narzeczeńska o wschodzie słońca w tym miejscu. bardzo polecam!

Co ciekawe i niespotykane na skraju rezerwatu Natura 2000, do którego należy Bagno Całowanie znajdziecie obiekt “sala weselna u Wiesława”, za której płotem znajdują się już przyrodnicze, wyjątkowe perełki okolicy otwocka.

sesja narzeczenska otwock - bagno calowanie

Fotografia ślubna lub sesja narzeczeńska – uwaga na tłumy na Bagnie Całowanie

Fotografowałem w tym miejscu nie raz, czy to sesja narzeczeńska czy sesja ślubna – Bagno Całowanie zawsze się świetne sprawdza w tworzeniu pamiątek na całe życie. Sesja tutaj to okoliczny must have. Jak zawsze jednak, musi być pewne “ale”… Zanim pojawi się Wam w głowie pomysł, by sesja odbyła się tutaj – weźcie pod uwagę, że w weekendy to miejsce jest oblegane. Od kiedy Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie pochwaliła się tym mało popularnym niegdyś bagnem walą tu wręcz tłumy. Warszawa i okolice prowadzą wręcz weekendowy najazd na to miejsce, a samochody są poparkowane po kilkaset metrów od kładki. Więc zdecydowanie jeśli Wasza sesja ma się odbyć na Bagnie Całowanie – to najlepiej bardzo rano, a jeśli chcecie zachód słońca – to w tygodniu. Z tłumem gapiów nie tylko nie fotografuje się fajnie, ale nie jest to również najlepszy sposób na swobodne zdjęcia pełne uczuć.

sesja narzeczenska otwock - bagno calowanie

Co fotograf zrobił na bagnie czyli cena każdego zdjęcia

W tym miejscu muszę napisać anegdotę. Robiąc nie tak dawno sesje narzeczeńską na Bagnie Całowanie szedłem przed parą po kładce tyłem. W pewnym momencie nie ogarnąłem, że kończy się kładka i… wpadłem do bagna. Na szczęście szybko z niego wyskoczyłem, a mój profesjonalny sprzęt nie uległ zniszczeniu tylko jedynie zmoczeniu. Już myślałem, że ten dzień dla mnie się skończył. I pewnie byłem pierwszym fotografem, który w tym miejscu miał taką przygodę. Tyle czasu przygotowań do wyjazdu na sesję o wschodzi słońca i ciach, fotograf wpadł do bagna 😀 Jeżeli czyta to ktoś, komu przydarzyła się podobna przygoda to zapraszam do kontaktu, może stworzymy jakiś fotograficzny duet 😉

Otwock i okolice – malownicze wsie, tereny, które doceni każdy fotograf

A jeżeli lubicie wiejsko-sielskie klimaty, całkiem niedaleko od Całowania znajdziecie położoną na wzniesieniu wieś “Ponurzyca”. To również ewenement, jaki Otwock i okolice mają do zaoferowania. Wieś położona jest na wzniesieniu, nie jest licznie zamieszkania i obfituje w stare domy. Nie jest to miejsce do organizacji wielogodzinnej sesji, ale polecam odwiedzić w ramach ciekawostki krajoznawczej.

sesja narzeczenska otwock

Sesja narzeczeńska na bagnie w Celestynowie koło Otwocka

Kolejną destynacją, w którym często fotografuję są bagna w Celestynowie. Mamy tutaj do dyspozycji Bagno Bocianowskie, które urzeka wielkością, przyrodą, chrakterystyczną roślinnością bagienną oraz tym, że położone jest między wydmami. To bardzo rozległy teren, w którym warto zorganizować sesję. I nie ma tu znaczenia, czy będzie to sesja narzeczeńska, sesja ślubna czy sesja portretowa. To miejsce to ogrom możliwości i to nawet na kilka godzin fotografowania. To naprawdę fajna przestrzeń do fotografii ślubnej.

fotografia ślubna w celestynowskich lasach

Po drugiej stronie drogi łączącej Celestynów z Kołbielą znajdziemy kolejne znane bagno – Goździkowe, przez które podobnie jak w Całowaniu poprowadzona jest kładka. Oczywiście to miejsce jest najpiękniejsze wiosną, gdy kwitną kwiaty porastające niewielkie bagno. Z jednej strony to niewielkie miejsce, z kładką liczącą może 150 metrów, z drugiej ma ono wielki potencjał i pozwalała na zorganizowanie całej sesji.

sesja narzeczenska otwock

Otwock i inne okoliczne miasta – piękne tereny do fotografii ślubnej

Dookoła bagna znajdziemy kilometry różnego rodzaju ścieżek po okolicznym lesie, które powinny zadowolić miłośników leśnych krajobrazów. Zorganizowałem w tym miejscu już wiele sesji i za każdym razem uważam, że efekty były świetne – niezależnie od tego czy to sesja po dniu ślubu a czy sesja narzeczeńska.

sesja narzeczenska otwock - gozdzikowe bagno
sesja narzeczenska otwock

Sesja narzeczeńska na Plaży w Ciszycy

Kolejnym i chyba ostatnim miejscem na organizację sesji będzie plaża w Ciszycy – po drugiej stronie Wisły. Ciszyca, położona naprzeciwko Wysp Zawadowskich o których wspominałem wcześniej cieszy się ogromną popularnością wfotografii ślubnej i narzeczeńskiej. Sesja narzeczeńska i sesja ślubna to chyba już standardowy widok tego miejsca. Ciągnąca się przez kilkaset metrów plaża, w letnie zachody słońca przyciąga wielu spragnionych fotografii ludzi.

sesja narzeczenska na plazy w ciszycy

Fotografia ślubna na plaży w Ciszycy cieszy się dużą popularnością

Sesja narzeczeńska, którą robiłem tu w zeszłym roku początkowo była jedyną – a przynajmniej tak myślałem. Po czasie okazało się, że fotografia ślubna w tym miejscu kwitnie a oprócz mnie jest 7 innych par. Na szczęście miejsce jest na tyle rozległe, że nie przeszkadzlaiśmy sobie.

sesja narzeczenska na plazy w ciszycy

Z Otwocka na drugą stronę Wisły promem

Jeśli z organizacją pleneru fotograficznego celujecie w Otwock, to na drugą stronę przeprawić się możecie promem, który łączy Karczew i Gassy. Z Gassów do Ciszycy rzut beretem.

sesja narzeczenska na plazy w ciszycy

Kim jestem – Fotograf na ślub, wesele, plener

Nazywam się Jakub Zając i jestem fotografem ślubnym. Moje zdjęcia ślubne cechuje naturalizm. Pokazuję dzień ślubu takim, jakim był, począwszy od przygotowań aż do pleneru.

Zdaję sobie sprawę, że ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego moją pracę cechuje pełen profesjonalizm. Jedną z najważniejszych rzecz w pracy z parami jest dla mnie to, żebyśmy nadawali na tych samych falach.

Naturalna fotografia ślubna – Otwock

Tworzę naturalną, ponadczasową fotografię ślubną, która mimo upływu lat, niezależnie czy chodzi o reportaż z ceremonii, wesele czy plener – nie straci uroku.

A jeśli po dniu ślubu chodzi Wam po głowie jakaś nietypowa sesja – chętnie podejmę się stworzenia nietypowej fotografii.

Sprawdź czy mam wolny termin – zapraszam do kontaktu

Tak więc gdy już obejrzycie moje portfolio, zapraszam do kontaktu by sprawdzić, czy mam wolne terminy. Być może nadajemy na tych samych falach?

Dodam, że nie pracuję tylko w mieście Otwock, mój obszar działania to całe Województwo Mazowieckie a plener – jeżdże dużo dalej!

Napisz wiadomość

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły współpracy, to skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Szanuję Twoją prywatność i będę się kontaktował tylko w sprawach związanych z treścią wiadomości (sam nienawidzę spamu).