Fotograf ślubny Siedlce

Jeśli spotykamy się w tym miejscu, to znaczy, że szukacie fotografa ślubnego z Siedlec. Doskonale trafiliście, bo fotografia ślubna to moja pasja. Najczęściej wykonuję reportaże na terenie Siedlec i województwa mazowieckiego. Wykonywane przeze mnie zdjęcia cechują naturalne kadry pełne emocji. Zainteresowałem Was tym, co robię? Zapraszam do zapoznania się z tym, jak wygląda moja praca podczas ślubu.

Adam Kwiatkowski
2020-07-10
Profesjonalizm, kreatywność i wspaniała atmosfera spotkań - tak pokrótce można opisać Pana Zająca 🙂 Kuba fotografował do tej pory nasz ślub i wesele, uwiecznił na zdjęciach naszą podróż do Wenecji, zrealizował profesjonalną sesję w prowadzonym przez nas gabinecie masażu (Kasia Dźwigała - Masaż i Fizjoterapia) a ostatnio zaskoczył nas swoją kreatywnością podczas sesji studyjnej. Jeśli szukacie dobrego fotografia - wejdźcie na stronę internetową Kuby i obejrzyjcie jego dotychczasowe prace. Zdecydowanie polecam! 🤝📸
Natalia Ciszkowska
2020-06-21
Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm i super podejście. Razem z Kubą stworzycie historię zamkniętą w pięknych kadrach 🙂
Anna Moszczyńska
2020-06-19
Polecam bardzo serdecznie! Fotograf na każdą okazję! Za nami już sesja narzeczeńska💍, ślub,👰🤵 plener w wyjątkowym miejscu bo w Naszych pięknych Tatrach⛰, sesja brzuszkowa🤰🥰 skorzystamy pewnie jeszcze nie raz!📸
Ania Jagiełło
2020-06-10
Bardzo polecam Kubę, nie tylko ze względu na jego profesjonalizm i doświadczenie ale również świeże podejście i jasny umysł 🙂 Według mnie to idealny fotograf- na każdą okazję. Otwarty, cierpliwy i wyrozumiały. Zdecydowane 10/10!
Katarzyna Dźwigała
2020-06-09
Poszukując fotografa ślubnego, przewertowałam cały internet. Zdecydowałam się razem z mężem na spotkanie z Kubą. Spotkanie przebiegło bardzo sprawnie, konkretnie. Kuba miał ze sobą przygotowane portfolio ze zdjęciami z sesji, które wykonał. Urzekła nas w Kubie wrażliwość i to w jaki sposób uchwycił każdą chwilę. Zdecydowaliśmy się na sesje narzeczeńską, która okazałą się strzałem w 10 ! jest to świetna okazji do bliższego poznania, nauki jak pozować do zdjęcia (Kuba miał przygotowaną bardzo dokładną rozpiskę z pozami). Wszystko tłumaczył i omawiał. Co do zdjęć - wyszły przepięknie - takie naturalne. Po kilku miesiącach nadszedł dzień ślubu i wesela. Kuba był ogromnym wsparciem dla nas w tym dniu. Goście w kościele i na weselu mówili, że fotografa nie było wdać 🙂 co bardzo dobrze świadczy. Zdjęcia od Kuby nie są ustawiane ani sztuczne, są takie jak powinny być. Kolejnym etapem współpracy z fotografem była sesja poślubna. Jako bardzo wymagająca osoba wymyśliłam wyjazd do Wenecji - warunki były trudne, wstawaliśmy przed wschodem słońca, przeszliśmy kilkanaście kilometrów robiąc zdjęcia. Jest to najpiękniejsza pamiątka w moim życiu. Kolejnym etapem naszej współpracy była sesja rodzinna, którą wykonaliśmy kilka dni temu w studio Kuby. Podsumowując polecam Kubę każdemu, kto chciałby mieć uchwycone chwile na zdjęciach jako pamiątkę na bardzo długo. Pan Zając jest profesjonalistą a do tego bardzo przemiłą i sympatyczną osobą 😉 Kuba został naszym rodzinnym fotografem, kolejne sesje również będziemy u niego wykonywać 🙂
Izabela Fronczyk
2020-06-08
Bardzo polecam! Mieliśmy szczęście zrobić u Kuby sesję rodzinną oraz ciążowa. Podejscie fotografa bardzo profesjonalne, w szczególności że nasz syn nie bardzo chciał współpracować podczas zdjęć (tutaj brawa za cierpliwość). Zdjęcia wyszły przepiękne, więc szczerze polecam.
Maja Nejman-Brojek
2020-06-08
Spotkaliśmy Kubę przypadkiem, w akcji, na weselu znajomych. Już wtedy urzekł swoim zaangażowaniem w wykonywanej pracy. Pare miesięcy później okazał się nam potrzebny i tak oto stał się naszym fotografem rodzinnym (chrzest, sesja narzeczeńska, wesele, sesja rodzinna i za pare dni plener 😉) Myśle, że to jeszcze nie koniec tej przygody 📸🐇 💕
Anna Gal-eSz
2019-07-22
Trafiłam na Kubę przypadkiem i był to najlepszy przypadek! 🙂 Zdjęcia z chrzcin naszej córki są piękniejsze niż mogliśmy sobie wyobrazić. Śliczne ujęcia, bardzo naturalne, a jednocześnie nietuzinkowe. Kuba uchwycił cudowne momenty (a przy małym dziecku to nie lada wyzwanie)! Dodatkowo, współpraca z Kubą to czysta przyjemność. Wszystkie, nawet najmniejsze uwagi i prośby realizuje błyskawicznie. Szybko mogliśmy cieszyć się efektem końcowym. Z serca polecam! 🙂
Magdalena Kamińska
2019-07-16
Bardzo gorąco chcielibyśmy polecić Kubę- Pan Zając! Pełen profesjonalizm i komfort współpracy, dzięki któremu wszystkie ujęcia wypadły bardzo naturalnie. Nie czuć skrępowania przed obiektywem. Super energia i pomysły. Doskonałe zrozumienie naszych preferencji i wyczucie całego stylu. Ujęcia po prostu cudowne! Bezpretensjonalne, naturalne, ukazujące piękno miłości. Rekomendujemy wszystkim, a Kubie serdecznie dziękujemy. Mamy najpiękniejsza pamiątkę na całe życie.

Zdjęcia ślubne Siedlce

Chcecie mieć wspaniałą pamiątkę ze ślubu? Reportaż ślubny to doskonałe rozwiązanie na to, by utrwalić najpiękniejsze chwile swojego życia. Na pełny pakiet składają się zdjęcia z przygotowań, ceremonii ślubnej oraz wesela. Uzupełnieniem reportażu ślubnego może być sesja plenerowa oraz sesja narzeczeńska.Sprawdź moje portfolio:

Fotografia ślubna Siedlce – dlaczego się tym zajmuję?

W fotografii ślubnej najbardziej lubię możliwość obserwowania ludzkich emocji. To właśnie w dniu ślubu zaobserwować można pełną gamę tego, co może czuć człowiek. Pojawia się radość, szczęście i miłość. Nie brakuje także stresu, zdenerwowania i łez wzruszenia. Lubię także moment, gdy mogę wręczyć Wam efekty swojej pracy będące świetną pamiątką z najpiękniejszego dnia Waszego życia. Jeśli zdecydowaliście się już na datę Waszego ślubu i wesela, mogę przedstawić Wam swoją ofertę na reportaż ślubny, sesję plenerową na łonie natury czy wykonanie sesji narzeczeńskiej.

Najlepszy fotograf Siedlce 😉 – jak go znaleźć?

Na samym początku poszukiwań musicie uświadomić sobie, że nie istnienie fotograf ślubny Siedlce, który zaspokoi potrzeby wszystkich klientów. Pary młode mają różne oczekiwania wobec reportażu ślubnego. Niektórym zależy na uchwyceniu prawdziwych emocji i dobrej zabawy. Z kolei inni pragną mieć świetne zdjęcia niczym w magazynie mody.

Co wyróżnia moją fotografię ślubną

W swojej pracy staram się dopasować do wymagań osób, z którymi współpracuję. Stawiam jednak głównie na naturalne zdjęcia ślubne. Według mnie pozwalają one w pełni ukazać magię najpiękniejszych chwil Waszego życia. Fotografie ślubne to pamiątka, która przetrwa długie lata i wydaje mi się, że lepiej by znalazła się na nich naturalność i swoboda. Podoba Wam się naturalna fotografia w moim wydaniu? Sprawdźcie czy mam wolny termin, a w pozostałych kwestiach z pewnością dojdziemy do porozumienia.

Profesjonalna fotografia ślubna Siedlce

Nie ma drugiego tak ważnego dnia w życiu, jak dzień ślubu. W związku z tym podczas poszukiwania specjalisty od fotografii warto poszukać takiego, który robi to w sposób profesjonalny. Istotne jest nie tylko doświadczenie, używany sprzęt czy ukończone kursy. Czasami najważniejszym elementem współpracy okazuje się nić sympatii i podobne podejście do życia. Pomocne mogą okazać się także opinie dotychczasowych klientów. Pamiętajcie jednak, że pozytywne opinie w Internecie można kupić, dlatego lepiej zasięgnąć porady wśród znajomych lub za pośrednictwem lokalnych mediów społecznościowych.

Fotograf Siedlce – portfolio

Podczas przeglądania ogłoszeń zwróćcie uwagę na dotychczasowe doświadczenie fotografa.  Najlepszym elementem pozwalającym ocenić styl pracy danego specjalisty zajmującego się fotografią ślubną jest portfolio. Jest to efekt cyfrowej rejestracji uroczystości ślubnych, które profesjonalista może udostępnić za pośrednictwem strony internetowej lub podczas osobistego spotkania. To właśnie portfolio pozwoli Wam zapoznać się z tym, jak pracuje interesujący Was fotograf.

Co jest ważne w portfolio?

Podczas poszukiwania dobrych fotografów zwracajcie uwagę na to, jak prezentują się reportaże ślubne w ich wykonaniu. Czasami okazuje się, że sesja plenerowa wygląda cudownie, ale już zdjęcia z kościoła są niewyraźne i zamazane. Tylko fotograf profesjonalny uwieczni jedną z najważniejszych chwil w Waszym życiu w sposób, który będzie Wam odpowiadał.

Dodatkowo poproście o to, by fotograf ślubny Siedlce zaprezentował Wam końcowy efekt swojej pracy, czyli zrealizowane przez siebie fotoksiążki, fotoalbumy oraz odbitki. W przypadku ślubnych zdjęć ważna jest każda drobnostka taka jak jakość papieru czy efektowna okładka albumu. Reportaż ślubny stanowi piękną pamiątkę na całe życie, dlatego nie warto powierzać jej przypadkowej osobie. Poniżej znajdują się przykładowe fotografie ślubne, które wykonałem. Jeśli ślub zbliża się wielkimi krokami i spodobały Ci się moje prace, zapytaj o wolny termin.

Fotografia ślubna – o czym pamiętać?

Swój wyjątkowy ślub warto zaplanować z najdrobniejszymi szczegółami. Niezbędnym elementem udanej współpracy z usługodawcami ślubnymi jest umowa. Pozwala ona uniknąć nieporozumień w razie choroby fotografa, odwołania ślubu czy w innych nieprzewidzianych sytuacjach.

Reportaż ślubny Siedlce – co powinno znaleźć się w umowie?

Podstawowe elementy umów, które podpisują fotografowie, jest określenie stron umowy oraz daty i miejsca jej podpisania. W umowie z fotografem ślubnym powinny znaleźć się ustalenia dotyczące wynagrodzenia oraz przedmiotu zlecenia. Niezwykle ważne są wszystkie szczegóły. Nie może zatem zabraknąć informacji dotyczących tego, kiedy i gdzie odbywają się ślub i wesele. Pamiętajcie także o określeniu terminu realizacji zlecenia. Bez ustalenia tych informacji możecie być niemiło zaskoczeni, że czas oczekiwania na końcowy efekt pracy może wynosić nawet kilka tygodni.

Fotografia ślubna Siedlce – kiedy rozpocząć poszukiwania?

Największym wyzwaniem jest to, by interesujący Was fotograf Siedlce posiadał wolny termin w dniu, kiedy odbędzie się Wasze wesele. W związku z tym poszukiwania warto rozpocząć już w momencie rezerwacji terminu w kościele czy urzędzie.

Wykonywanie sesji ślubnych i nie tylko

Sesja ślubna oraz towarzysząca jej sesja plenerowa to usługi, które najczęściej zamawiają moi klienci. Jako zawodowy fotograf zajmuję się także wykonywaniem sesji narzeczeńskich oraz sesji rodzinnych. Posiadam własne studio fotograficzne, w którym wykonuję także sesje portretowe. Nie są mi straszne żadne wyzwania, dlatego podejmuję się nawet zrobienia fotografii z balów studniówkowych.

Fotograf ślubny Siedlce czy szukać gdzieś dalej?

Fotograf ślubny, u którego chcecie zamówić reportaż ślubny, wcale nie musi być z miasta w którym organizujecie wesele. Jeśli Wasze wesele odbywa się w mieście Siedlce, bez problemu możecie skorzystać z mojej oferty. Pracuję głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale z radością zrealizuję sesję narzeczeńską, czy ślubną w całej Polsce.

Szukasz fotografa na wesele z Siedlec lub okolic i nie wiesz o co zapytać?

Spotkanie z osobą, która wykona zdjęcia z najważniejszych chwil w Waszym życiu, jest niezwykle ważnym wydarzeniem. Podczas rozmowy twarzą w twarz możemy porozmawiać o tym, czego oczekujecie i czy będę w stanie stworzyć świetną pamiątkę z najważniejszych chwil Waszego życia. Można tutaj podeprzeć się różnymi pytaniami dostępnymi w Internecie, jednak nie warto ich kopiować 1:1. Pytanie fotografa o to czym fotografuje, co zrobi gry rozładuje mu się bateria jest kompletna stratą czasu. Lepiej skupić się na tym, czy nadajecie na tych samych falach i czy spędzenie tego ważnego dla Was dnia wspólnie będzie dobrą decyzją i fajną przygodą.

Adam Kwiatkowski
2020-07-10
Profesjonalizm, kreatywność i wspaniała atmosfera spotkań - tak pokrótce można opisać Pana Zająca 🙂 Kuba fotografował do tej pory nasz ślub i wesele, uwiecznił na zdjęciach naszą podróż do Wenecji, zrealizował profesjonalną sesję w prowadzonym przez nas gabinecie masażu (Kasia Dźwigała - Masaż i Fizjoterapia) a ostatnio zaskoczył nas swoją kreatywnością podczas sesji studyjnej. Jeśli szukacie dobrego fotografia - wejdźcie na stronę internetową Kuby i obejrzyjcie jego dotychczasowe prace. Zdecydowanie polecam! 🤝📸
Natalia Ciszkowska
2020-06-21
Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm i super podejście. Razem z Kubą stworzycie historię zamkniętą w pięknych kadrach 🙂
Anna Moszczyńska
2020-06-19
Polecam bardzo serdecznie! Fotograf na każdą okazję! Za nami już sesja narzeczeńska💍, ślub,👰🤵 plener w wyjątkowym miejscu bo w Naszych pięknych Tatrach⛰, sesja brzuszkowa🤰🥰 skorzystamy pewnie jeszcze nie raz!📸
Ania Jagiełło
2020-06-10
Bardzo polecam Kubę, nie tylko ze względu na jego profesjonalizm i doświadczenie ale również świeże podejście i jasny umysł 🙂 Według mnie to idealny fotograf- na każdą okazję. Otwarty, cierpliwy i wyrozumiały. Zdecydowane 10/10!
Katarzyna Dźwigała
2020-06-09
Poszukując fotografa ślubnego, przewertowałam cały internet. Zdecydowałam się razem z mężem na spotkanie z Kubą. Spotkanie przebiegło bardzo sprawnie, konkretnie. Kuba miał ze sobą przygotowane portfolio ze zdjęciami z sesji, które wykonał. Urzekła nas w Kubie wrażliwość i to w jaki sposób uchwycił każdą chwilę. Zdecydowaliśmy się na sesje narzeczeńską, która okazałą się strzałem w 10 ! jest to świetna okazji do bliższego poznania, nauki jak pozować do zdjęcia (Kuba miał przygotowaną bardzo dokładną rozpiskę z pozami). Wszystko tłumaczył i omawiał. Co do zdjęć - wyszły przepięknie - takie naturalne. Po kilku miesiącach nadszedł dzień ślubu i wesela. Kuba był ogromnym wsparciem dla nas w tym dniu. Goście w kościele i na weselu mówili, że fotografa nie było wdać 🙂 co bardzo dobrze świadczy. Zdjęcia od Kuby nie są ustawiane ani sztuczne, są takie jak powinny być. Kolejnym etapem współpracy z fotografem była sesja poślubna. Jako bardzo wymagająca osoba wymyśliłam wyjazd do Wenecji - warunki były trudne, wstawaliśmy przed wschodem słońca, przeszliśmy kilkanaście kilometrów robiąc zdjęcia. Jest to najpiękniejsza pamiątka w moim życiu. Kolejnym etapem naszej współpracy była sesja rodzinna, którą wykonaliśmy kilka dni temu w studio Kuby. Podsumowując polecam Kubę każdemu, kto chciałby mieć uchwycone chwile na zdjęciach jako pamiątkę na bardzo długo. Pan Zając jest profesjonalistą a do tego bardzo przemiłą i sympatyczną osobą 😉 Kuba został naszym rodzinnym fotografem, kolejne sesje również będziemy u niego wykonywać 🙂
Izabela Fronczyk
2020-06-08
Bardzo polecam! Mieliśmy szczęście zrobić u Kuby sesję rodzinną oraz ciążowa. Podejscie fotografa bardzo profesjonalne, w szczególności że nasz syn nie bardzo chciał współpracować podczas zdjęć (tutaj brawa za cierpliwość). Zdjęcia wyszły przepiękne, więc szczerze polecam.
Maja Nejman-Brojek
2020-06-08
Spotkaliśmy Kubę przypadkiem, w akcji, na weselu znajomych. Już wtedy urzekł swoim zaangażowaniem w wykonywanej pracy. Pare miesięcy później okazał się nam potrzebny i tak oto stał się naszym fotografem rodzinnym (chrzest, sesja narzeczeńska, wesele, sesja rodzinna i za pare dni plener 😉) Myśle, że to jeszcze nie koniec tej przygody 📸🐇 💕
Anna Gal-eSz
2019-07-22
Trafiłam na Kubę przypadkiem i był to najlepszy przypadek! 🙂 Zdjęcia z chrzcin naszej córki są piękniejsze niż mogliśmy sobie wyobrazić. Śliczne ujęcia, bardzo naturalne, a jednocześnie nietuzinkowe. Kuba uchwycił cudowne momenty (a przy małym dziecku to nie lada wyzwanie)! Dodatkowo, współpraca z Kubą to czysta przyjemność. Wszystkie, nawet najmniejsze uwagi i prośby realizuje błyskawicznie. Szybko mogliśmy cieszyć się efektem końcowym. Z serca polecam! 🙂
Magdalena Kamińska
2019-07-16
Bardzo gorąco chcielibyśmy polecić Kubę- Pan Zając! Pełen profesjonalizm i komfort współpracy, dzięki któremu wszystkie ujęcia wypadły bardzo naturalnie. Nie czuć skrępowania przed obiektywem. Super energia i pomysły. Doskonałe zrozumienie naszych preferencji i wyczucie całego stylu. Ujęcia po prostu cudowne! Bezpretensjonalne, naturalne, ukazujące piękno miłości. Rekomendujemy wszystkim, a Kubie serdecznie dziękujemy. Mamy najpiękniejsza pamiątkę na całe życie.

Napisz wiadomość

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły współpracy, to skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Szanuję Twoją prywatność i będę się kontaktował tylko w sprawach związanych z treścią wiadomości (sam nienawidzę spamu).