Fotograf ślubny Legionowo

Adam Kwiatkowski
2020-07-10
Profesjonalizm, kreatywność i wspaniała atmosfera spotkań - tak pokrótce można opisać Pana Zająca 🙂 Kuba fotografował do tej pory nasz ślub i wesele, uwiecznił na zdjęciach naszą podróż do Wenecji, zrealizował profesjonalną sesję w prowadzonym przez nas gabinecie masażu (Kasia Dźwigała - Masaż i Fizjoterapia) a ostatnio zaskoczył nas swoją kreatywnością podczas sesji studyjnej. Jeśli szukacie dobrego fotografia - wejdźcie na stronę internetową Kuby i obejrzyjcie jego dotychczasowe prace. Zdecydowanie polecam! 🤝📸
Natalia Ciszkowska
2020-06-21
Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm i super podejście. Razem z Kubą stworzycie historię zamkniętą w pięknych kadrach 🙂
Anna Moszczyńska
2020-06-19
Polecam bardzo serdecznie! Fotograf na każdą okazję! Za nami już sesja narzeczeńska💍, ślub,👰🤵 plener w wyjątkowym miejscu bo w Naszych pięknych Tatrach⛰, sesja brzuszkowa🤰🥰 skorzystamy pewnie jeszcze nie raz!📸
Ania Jagiełło
2020-06-10
Bardzo polecam Kubę, nie tylko ze względu na jego profesjonalizm i doświadczenie ale również świeże podejście i jasny umysł 🙂 Według mnie to idealny fotograf- na każdą okazję. Otwarty, cierpliwy i wyrozumiały. Zdecydowane 10/10!
Katarzyna Dźwigała
2020-06-09
Poszukując fotografa ślubnego, przewertowałam cały internet. Zdecydowałam się razem z mężem na spotkanie z Kubą. Spotkanie przebiegło bardzo sprawnie, konkretnie. Kuba miał ze sobą przygotowane portfolio ze zdjęciami z sesji, które wykonał. Urzekła nas w Kubie wrażliwość i to w jaki sposób uchwycił każdą chwilę. Zdecydowaliśmy się na sesje narzeczeńską, która okazałą się strzałem w 10 ! jest to świetna okazji do bliższego poznania, nauki jak pozować do zdjęcia (Kuba miał przygotowaną bardzo dokładną rozpiskę z pozami). Wszystko tłumaczył i omawiał. Co do zdjęć - wyszły przepięknie - takie naturalne. Po kilku miesiącach nadszedł dzień ślubu i wesela. Kuba był ogromnym wsparciem dla nas w tym dniu. Goście w kościele i na weselu mówili, że fotografa nie było wdać 🙂 co bardzo dobrze świadczy. Zdjęcia od Kuby nie są ustawiane ani sztuczne, są takie jak powinny być. Kolejnym etapem współpracy z fotografem była sesja poślubna. Jako bardzo wymagająca osoba wymyśliłam wyjazd do Wenecji - warunki były trudne, wstawaliśmy przed wschodem słońca, przeszliśmy kilkanaście kilometrów robiąc zdjęcia. Jest to najpiękniejsza pamiątka w moim życiu. Kolejnym etapem naszej współpracy była sesja rodzinna, którą wykonaliśmy kilka dni temu w studio Kuby. Podsumowując polecam Kubę każdemu, kto chciałby mieć uchwycone chwile na zdjęciach jako pamiątkę na bardzo długo. Pan Zając jest profesjonalistą a do tego bardzo przemiłą i sympatyczną osobą 😉 Kuba został naszym rodzinnym fotografem, kolejne sesje również będziemy u niego wykonywać 🙂
Izabela Fronczyk
2020-06-08
Bardzo polecam! Mieliśmy szczęście zrobić u Kuby sesję rodzinną oraz ciążowa. Podejscie fotografa bardzo profesjonalne, w szczególności że nasz syn nie bardzo chciał współpracować podczas zdjęć (tutaj brawa za cierpliwość). Zdjęcia wyszły przepiękne, więc szczerze polecam.
Maja Nejman-Brojek
2020-06-08
Spotkaliśmy Kubę przypadkiem, w akcji, na weselu znajomych. Już wtedy urzekł swoim zaangażowaniem w wykonywanej pracy. Pare miesięcy później okazał się nam potrzebny i tak oto stał się naszym fotografem rodzinnym (chrzest, sesja narzeczeńska, wesele, sesja rodzinna i za pare dni plener 😉) Myśle, że to jeszcze nie koniec tej przygody 📸🐇 💕
Anna Gal-eSz
2019-07-22
Trafiłam na Kubę przypadkiem i był to najlepszy przypadek! 🙂 Zdjęcia z chrzcin naszej córki są piękniejsze niż mogliśmy sobie wyobrazić. Śliczne ujęcia, bardzo naturalne, a jednocześnie nietuzinkowe. Kuba uchwycił cudowne momenty (a przy małym dziecku to nie lada wyzwanie)! Dodatkowo, współpraca z Kubą to czysta przyjemność. Wszystkie, nawet najmniejsze uwagi i prośby realizuje błyskawicznie. Szybko mogliśmy cieszyć się efektem końcowym. Z serca polecam! 🙂
Magdalena Kamińska
2019-07-16
Bardzo gorąco chcielibyśmy polecić Kubę- Pan Zając! Pełen profesjonalizm i komfort współpracy, dzięki któremu wszystkie ujęcia wypadły bardzo naturalnie. Nie czuć skrępowania przed obiektywem. Super energia i pomysły. Doskonałe zrozumienie naszych preferencji i wyczucie całego stylu. Ujęcia po prostu cudowne! Bezpretensjonalne, naturalne, ukazujące piękno miłości. Rekomendujemy wszystkim, a Kubie serdecznie dziękujemy. Mamy najpiękniejsza pamiątkę na całe życie.

Organizujesz ślub wesele i chcesz mieć wspaniałą pamiątkę? Szukasz fotografa na ślub Legionowo lub w okolicach? Chętnie spełnię Twoje marzenie i wykonam dla Ciebie wyjątkowy reportaż ślubny. W swojej pracy dbam zarówno o wysoki poziom zdjęć jak i o to, by nasza współpraca przebiegała w dobrej, swobodnej atmosferze. Sprawdź niżej moje portfolio i napisz wiadomość w sprawie oferty.


Fotograf ślubny Legionowo – jak pracuję?

Fotografia ślubna oraz film to najlepsze sposoby aby jeden z najważniejszych dni w życiu – jakim niewątpliwie jest dzień ślubu utrwalić na długie lata. Podczas robienia zdjęć staram się, by na pierwszym planie znalazła się Wasza miłość. Staram się pracować dyskretnie, aby jak najlepiej utrwalić największą ilość ulotnych chwil. Swoim aparatem poszukuję wszystkich ważnych i wymagających uwiecznienia momentów, tak aby Wasza pamiątka z tego dnia była jak najbardziej bogata.


I otrzymaj w prezencie wyjątkową sesję!


Sprawdź moje portfolio:

Fotografia ślubna to jednak nie tylko zdjęcie przedstawiające parę młodą. Podczas uroczystości zawsze poświęcam czas na złapanie w kadrze wzruszonych rodziców czy dziadków. Podczas zabawy na weselu zawsze staram się stworzy jak najbogatszy reportaż tak, abyście dobrze było widać co działo się tylko na parkiecie, ale i poza nim. Sprawdź galerię na mojej stronie, a zobaczysz w jaki sposób przedstawiam na zdjęciach szczęście.

Fotografia ślubna – dlaczego jest piękna?

Ślub i wesele to najpiękniejsze chwile w życiu wielu osób. Każdy ślub, który nie tylko fotografuję, ale jak mawiam – jestem jego częścią jest dla mnie inspiracją do dalszej pracy ślubnej. Towarzyszenie w tych niezwykłych, emocjonujących chwilach dostarcza mi dobrej energii.

Każdy kolejny reportaż ślubny to dla mnie nowe wyzwanie i nowa nauka, która pozwalają mi rozwijać swój warsztat. W ten sposób z każdym kolejnym ślubem jestem bogatszy o nowe doświadczenia i umiejętności.

Ogromne znaczenia ma szybkość reakcji i wyczucie chwili – na ślubie czy weselu nie powtórzymy kadrów. Muszę skupiać się na emocjach pojawiających się na twarzy i błyskawicznie reagować. Jest to bardzo duże wyzwanie, ponieważ muszę mieć pewność, że jako fotograf ślubny moim aparatem uchwycę jak najwięcej ważnych momentów. Jeśli interesuje Cię to jak pracuję, a moje zdjęcia zrobiły na Tobie wrażenie – chętnie się spotkam – na żywo lub online!

Fotograf ślubny Legionowo – jak odnaleźć najlepszego?

Znalezienie fotografa ślubnego w Legionowie nie jest dzisiaj zadaniem łatwym. Często nie jest łatwo oddzielić tych profesjonalnych od amatorów, do tego dochodzi kwestia wolnych terminów. Poszukiwania warto rozpocząć już na samym początku planowania wesela, a najlepiej tuż po zaręczynach. Każdy fotograf ślubny ma inny styl pracy – jeden podpisuje umowy maksymalnie rok do przodu, inni bukują kalendarz na 3 lata do przodu. A na co jeszcze musisz zwrócić uwagę?

Portfolio fotografa

To nic innego jak pewien pokaz umiejętności, który fotografowie ślubni dzielą się na swoich stronach internetowych na różne kategorie. Portfolio daje Wam możliwość zapoznania się z tym jak fotograf podchodzi do uwieczniania dnia ślubu i wesela oraz np. jakie stosuje światło na sali weselnej, jak uwiecznia emocje rodziny czy gości oraz w jaki sposób tworzy plenerowe kadry. Na mojej stronie również znajdziesz przykładowe reportaże ślubne, ale oczywiście skrócone reportaże ślubne w zakładce „Portfolio” – wiadomo, ciężko umieścić np. 700 zdjęć, bo czasem i takie ilości otrzymują ode mnie klienci. Zapraszam do portfolio i własnej oceny na temat wykonanych przeze mnie fotografii.

Fotograf ślubny Legionowo – doświadczenie

Podczas poszukiwań fotografa na ślub Legionowo czy z innego miasta, szukaj kogoś, kto wykonywał już sesje ślubne i ma do tego widoczny dryg. Nie chodzi mi tylko o to, ile lat doświadczenia ma fotograf ślubny. Istotne są także ukończone kursy oraz używany sprzęt. Ponadto sprawdź, czy interesujący Cię fotograf ślubny Legionowo robi zdjęcia ślubne w kościołach oraz w plenerze, a być może oferta jest szersza, np. o sesję narzeczeńską, którą u mnie możesz dostać w prezencie!

Fotograf ślubny Legionowo – opinie

Nie powinny być głównym wyznacznikiem Twojej oceny, ponieważ z jednej strony są ważne, ale z drugiej wiadomo jak to bywa w internecie z opiniami – bardzo łatwo kupić te dobre, a słabe nie muszą wcale być zgodne z prawdą. Przede wszystkim pojedyncze negatywne opinie nie powinny powodować odrzucenia kandydata. Każda para młoda ma inne oczekiwania wobec usługodawców ślubnych i każda para do pracy fotografa i końcowego efektu podchodzi subiektywnie. Ciężko będzie znaleźć kogoś, kto sprosta oczekiwaniu wszystkich klientów, ba to wręcz niemożliwe. Jeśli jednak dany fotograf Legionowo, czy z innego miasta nie cieszy się dobrą sławą w wielu miejscach w Internecie, prawdopodobnie lepiej nie decydować się na współpracę.

Umowa z fotografem

Według mnie umowa to bardzo ważny element wspólpracy. Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu, dlatego nie warto psuć go sobie nieporozumieniami z fotografem, poza tym warto pamiętać o tym, że w umowie wielu drobnych detali współpracy się nie zawiera, więc warto dopytać fotografa o szczegóły, czy to danych ujęć czy zdjęć grupowych, tak aby po obu stronach była jasność. Co warto dopisać? Prośbę np. o dodatkowe ujęcie stołów, a nawet prezentów czy konkretnych pozowanych zdjęć – musisz pamięć, że ślub i wesele to wydarzenia spontanicznie i wiele czynników jest w stanie rozproszyć fotografa i sprawić, że wartościowego z Twojego punktu widzenia ujęcia zabraknie.

Cennik fotografii ślubnej w Legionowie

Koszt wykonania reportażu różni się w zależności od fotografa, ale i zakresu usług. Przestrzegam jednak, że jeśli zobaczysz ceny rzędu 1000-1500 zł – zastanów się dwa razy, czy taki fotograf na ślub Legionowo, czy skąd by nie był jest fachowcem i prowadzi legalną firmę. Podczas rozmowy z fotografem ustal, co dokładnie wchodzi w skład oferty, ponieważ niestety czasem fotografowie ukrywają dodatkowe koszty np. dotyczące dojazdu na miejsce ceremonii, czy albumów – warto wiedzieć wszystko z góry i nie mieć niemiłej nispodzianki. Wycenę moich usług możesz ode mnie otrzymać po wypełnieniu poniższego formularza kontaktowego.

Fotograf ślubny Legionowo – pasja i doświadczenie

Fotografia ślubna to moja pasja – od wielu lat. Uwielbiam zatrzymywać na fotografiach chwile pełne miłości i wzruszeń oraz być częścią ważnych wydarzeń. Możliwość bycia z parą młodą w dniu ślubu jest niezwykle intymne przeżycie, a poszczególne chwile dzięki mojej pracy stają się pamiątką na całe życie. Podczas pracy zawsze zachowuję pełen profesjonalizm i dyskrecję – wiele par młodych po ślubie mówi mi, że wcale mnie nie widzieli! W końcu to Wy jesteście bohaterami tego dnia, a nie fotograf ślubny z Legionowa 😉

Reportaż ślubny Legionowo

Całościowy reportaż ślubny obejmuje przygotowania, ceremonię w kościele lub urzędzie oraz wesele. Wiele par młodych rezygnuje ze zdjęć z przygotowań w obawie o to, że wyjdą niekorzystnie. Ja zawsze mówię, że nie warto rezygnować z jakichkolwiek ujęć, w końcu to pamiątka na całe życie.

Czy warto zdecydować się na pełen reportaż ślubny?

Nie bój się tego, jakie emocje będą towarzyszyły Ci w dniu ślubu – przecież właśnie o to chodzi! To zrozumiałe, że ten najważniejszy dzień w życiu jest pełen stresu, momentów trudniejszych i łatwiejszych. Być może pojawią się łzy, złość, stres, ale to tak zawsze wygląda i dla mnie to widok normalny. Pamiętaj jednak, że przecież część ujęć może pozostać tylko dla Was i sami możecie później decydować, które ujęcia pokażecie rodzinie i znajomym. Te pokazujące trudniejsze chwile możesz schować i po latach do nich wrócić ze wzruszeniem. A jeśli gdzieś po głowie chodzi Ci sesja ślubna, ale nie masz pewności czy warto – napisz do mnie, postaram się doradzić i podzielić się moim doświadczeniem.

Czy fotograf ślubny z miasta Legionowo to dobry wybór?

Jeśli interesuje się fotograf ślubny z Legionowa i okolic nie musisz się ograniczać do osób z tej okolicy. W końcu praca fotografa ślubnego wiążę się z koniecznością dojazdu do różnych rejonów czy to województwa czy nawet Polski! Często nie robi znacznej różnicy w cenie to, czy fotograf będzie musiał pokonać 100 czy 200 km, dzisiaj odległości się zacierają. Reportaże ślubne wykonuję zazwyczaj w województwie Mazowieckim, W miastach takich jak Otwock, Pruszków, Legionowo czy Garwolin, ale nie widzę problemu aby ślub czy plener odbyły się górach czy nad morzem! Napisz do mnie i wspólnie uda nam się może coś ustalić!

Fotograf ślubny z miasta Legionowo czy spoza?

Najczęściej wykonuję zdjęcia z dnia ślubu i wesela, jako kompletne reportaże. Fotografia ślubna nie jest jednak jedynym elementem mojej pracy zawodowej. Na fotografiach mogę uwiecznić wszystkie ważne życiowe wydarzenia – wykonam dla Ciebie zarówno sesję w studio, jak i w plenerze, a później nawet… chrzest dziecka i sesję rodzinną 😉 . Aby dokładnie poznać moją ofertę prześlij pytania za pomocą formularza.

Jak mogę zapytać o ofertę foto na wesele?

Pytania o ofertę i wycenę można składać za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej. Informacji udzielę także za pośrednictwem wiadomości e-mail lub telefonicznie. Gdy będziesz do mnie pisać pamiętaj proszę, aby w formularzu zawrzeć jak najwięcej informacji – nie chodzi, że przygotowuję indywidualną wycenę – cennik mam taki sam dla każdego, ale im więcej będę wiedział, tym łatwiej będzie mi odpowiedzieć na Wasze potrzeby!

Zobacz przykładowe galerie:

Sesja ślubna w Kazimierzu Dolnym

Zobacz sesję

Romantyczna sesja ślubna w Wenecji

Napisz wiadomość

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły współpracy, to skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Szanuję Twoją prywatność i będę się kontaktował tylko w sprawach związanych z treścią wiadomości (sam nienawidzę spamu).