Fotograf Otwock

Wszyscy widzimy to samo, ale nie każdy potrafi znaleźć najlepszy sposób na zatrzymanie chwili w kadrze. Jako doświadczony fotograf (Otwock, Warszawa i wszystkie podwarszawskie miasta znają już moją pracę) zawsze staram się nie tylko dać z siebie 200 procent inwencji i umiejętności, ale podczas każdej sesji uczę się czegoś nowego od osób po drugiej stronie obiektywu. Bez ich zaangażowania nie udałaby się żadna z fotografii, a przecież to one tworzą niezwykłe rodzinne i przyjacielskie historie.

Adam Kwiatkowski
2020-07-10
Profesjonalizm, kreatywność i wspaniała atmosfera spotkań - tak pokrótce można opisać Pana Zająca 🙂 Kuba fotografował do tej pory nasz ślub i wesele, uwiecznił na zdjęciach naszą podróż do Wenecji, zrealizował profesjonalną sesję w prowadzonym przez nas gabinecie masażu (Kasia Dźwigała - Masaż i Fizjoterapia) a ostatnio zaskoczył nas swoją kreatywnością podczas sesji studyjnej. Jeśli szukacie dobrego fotografia - wejdźcie na stronę internetową Kuby i obejrzyjcie jego dotychczasowe prace. Zdecydowanie polecam! 🤝📸
Natalia Ciszkowska
2020-06-21
Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm i super podejście. Razem z Kubą stworzycie historię zamkniętą w pięknych kadrach 🙂
Anna Moszczyńska
2020-06-19
Polecam bardzo serdecznie! Fotograf na każdą okazję! Za nami już sesja narzeczeńska💍, ślub,👰🤵 plener w wyjątkowym miejscu bo w Naszych pięknych Tatrach⛰, sesja brzuszkowa🤰🥰 skorzystamy pewnie jeszcze nie raz!📸
Ania Jagiełło
2020-06-10
Bardzo polecam Kubę, nie tylko ze względu na jego profesjonalizm i doświadczenie ale również świeże podejście i jasny umysł 🙂 Według mnie to idealny fotograf- na każdą okazję. Otwarty, cierpliwy i wyrozumiały. Zdecydowane 10/10!
Katarzyna Dźwigała
2020-06-09
Poszukując fotografa ślubnego, przewertowałam cały internet. Zdecydowałam się razem z mężem na spotkanie z Kubą. Spotkanie przebiegło bardzo sprawnie, konkretnie. Kuba miał ze sobą przygotowane portfolio ze zdjęciami z sesji, które wykonał. Urzekła nas w Kubie wrażliwość i to w jaki sposób uchwycił każdą chwilę. Zdecydowaliśmy się na sesje narzeczeńską, która okazałą się strzałem w 10 ! jest to świetna okazji do bliższego poznania, nauki jak pozować do zdjęcia (Kuba miał przygotowaną bardzo dokładną rozpiskę z pozami). Wszystko tłumaczył i omawiał. Co do zdjęć - wyszły przepięknie - takie naturalne. Po kilku miesiącach nadszedł dzień ślubu i wesela. Kuba był ogromnym wsparciem dla nas w tym dniu. Goście w kościele i na weselu mówili, że fotografa nie było wdać 🙂 co bardzo dobrze świadczy. Zdjęcia od Kuby nie są ustawiane ani sztuczne, są takie jak powinny być. Kolejnym etapem współpracy z fotografem była sesja poślubna. Jako bardzo wymagająca osoba wymyśliłam wyjazd do Wenecji - warunki były trudne, wstawaliśmy przed wschodem słońca, przeszliśmy kilkanaście kilometrów robiąc zdjęcia. Jest to najpiękniejsza pamiątka w moim życiu. Kolejnym etapem naszej współpracy była sesja rodzinna, którą wykonaliśmy kilka dni temu w studio Kuby. Podsumowując polecam Kubę każdemu, kto chciałby mieć uchwycone chwile na zdjęciach jako pamiątkę na bardzo długo. Pan Zając jest profesjonalistą a do tego bardzo przemiłą i sympatyczną osobą 😉 Kuba został naszym rodzinnym fotografem, kolejne sesje również będziemy u niego wykonywać 🙂
Izabela Fronczyk
2020-06-08
Bardzo polecam! Mieliśmy szczęście zrobić u Kuby sesję rodzinną oraz ciążowa. Podejscie fotografa bardzo profesjonalne, w szczególności że nasz syn nie bardzo chciał współpracować podczas zdjęć (tutaj brawa za cierpliwość). Zdjęcia wyszły przepiękne, więc szczerze polecam.
Maja Nejman-Brojek
2020-06-08
Spotkaliśmy Kubę przypadkiem, w akcji, na weselu znajomych. Już wtedy urzekł swoim zaangażowaniem w wykonywanej pracy. Pare miesięcy później okazał się nam potrzebny i tak oto stał się naszym fotografem rodzinnym (chrzest, sesja narzeczeńska, wesele, sesja rodzinna i za pare dni plener 😉) Myśle, że to jeszcze nie koniec tej przygody 📸🐇 💕
Anna Gal-eSz
2019-07-22
Trafiłam na Kubę przypadkiem i był to najlepszy przypadek! 🙂 Zdjęcia z chrzcin naszej córki są piękniejsze niż mogliśmy sobie wyobrazić. Śliczne ujęcia, bardzo naturalne, a jednocześnie nietuzinkowe. Kuba uchwycił cudowne momenty (a przy małym dziecku to nie lada wyzwanie)! Dodatkowo, współpraca z Kubą to czysta przyjemność. Wszystkie, nawet najmniejsze uwagi i prośby realizuje błyskawicznie. Szybko mogliśmy cieszyć się efektem końcowym. Z serca polecam! 🙂
Magdalena Kamińska
2019-07-16
Bardzo gorąco chcielibyśmy polecić Kubę- Pan Zając! Pełen profesjonalizm i komfort współpracy, dzięki któremu wszystkie ujęcia wypadły bardzo naturalnie. Nie czuć skrępowania przed obiektywem. Super energia i pomysły. Doskonałe zrozumienie naszych preferencji i wyczucie całego stylu. Ujęcia po prostu cudowne! Bezpretensjonalne, naturalne, ukazujące piękno miłości. Rekomendujemy wszystkim, a Kubie serdecznie dziękujemy. Mamy najpiękniejsza pamiątkę na całe życie.

Fotografia: Otwock, u Pana Zająca

Fotografia ślubna już od wielu lat nieustannie się rozwija. Przyszłym parom młodym zależy już nie tylko na tym, by mieć jakiekolwiek zdjęcia ślubne. Niezwykle ważne dla nich są profesjonalizm i najwyższa jakość fotografii. To wszystko oferuję swoim klientom. Fotografią ślubną w Otwocku zajmuję się już od wielu lat. Jest to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja. Uwielbiam nie tylko robienie zdjęć związanych ze ślubem. Równie dużą przyjemność sprawia mi praca w studio ze zdjęciami, które obrabiam.

Sesja ślubna, fotograf ślubny, wesele, chrzciny… Zerknijcie na portfolio

Wyjątkowe chwile powinno się smakować przez całe życie – zatrzyma je dla Was profesjonalny fotograf. Wawer, Otwock, Józefów i cała Warszawa to właściwy teren mojego działania, ale chętnie zabieram zakochane pary nad morze, w wysokie Tatry czy do Wenecji. Tej we Włoszech oczywiście. Czasem to moi rozmówcy od razu mają pomysł na to, gdzie ma się odbyć ich sesja narzeczeńska czy ślubna, czasem dają się przekonać mojej intuicji – wtedy zapraszam ich np. na bagna w miejscowości… Całowanie, gdzie udało się znaleźć fantastyczne warunki do sesji i stworzyć niesamowite fotografie. Koniecznie sprawdźcie w zakładce “Portfolio”! Żadne inne zajęcie nie dostarczyłoby mi tylu okazji do poznania fantastycznych osób – tym bardziej muszę się starać, by nie zawieść ich zaufania. Dlatego już wiem, że fotograf to zawód stworzony dla mnie – nie zamieniłbym się na żaden inny.

Sprawdź moje portfolio:

Warszawa i okolice – fotografia studyjna w Otwocku

Do zrobienia dobrych zdjęć nie wystarczą jedynie szczere chęci, toteż stale rozbudowuję zaplecze mojej fotografii, co – mam nadzieję – widać w moim portfolio. Mimo tego, że dziś każdy może od ręki użyć aparatu foto, coraz więcej osób wraca do klasycznych usług, które oferuje zawodowy fotograf. Ślub, wesele czy chrzciny to doskonała okazja, by wrócić do fotografii okolicznościowej zamiast zdawać się na usługi przysłowiowego wujka Mariana, który właśnie nabył nowego smartfona. Zacięcie fotograficzne to wspaniałe amatorskie hobby, ale nie zastąpi profesjonalnej fotografii ślubnej w studio na terenie Otwocka, w dniu uroczystości czy po niej w plenerze. Profesjonalny reportaż z uroczystości lub sesja w niebanalnym otoczeniu, realizowane przez zawodowych fotografów, to gwarancja niepowtarzalnych zdjęć, które przez długie lata będą przypominać o niezwykłym nastroju tamtych dni. Do studia i w wiele innych miejsc zapraszam jako rzetelny fotograf: Otwock zasługuje na wysoką jakość usługi i najlepsze zdjęcia.

Fotografia reportażowa. Otwock to moje miasto, lubię utrwalać ten czas na zdjęciach

Fotograf w mieście takim jak Otwock znajdzie mnóstwo tematów do uwiecznienia na zdjęciach. Trochę trwało, zanim zacząłem dostrzegać odpowiednie miejsca i sytuacje w swoim bezpośrednim otoczeniu. Dziś to jedna z moich najważniejszych pasji. Lubię wracać do mojego Otwocka podczas wyboru miejsc i zdarzeń do sfotografowania. Być może Warszawa gwarantuje więcej dobrych ujęć, jednak to moje rodzinne miasto jest dla mnie codziennym tematem. Cenię je z wielu powodów, także za to, że dostarcza licznych pretekstów do robienia zdjęć i pozwala pokazywać się bez zbędnych upiększeń. W portfolio i na blogu możecie znaleźć również impresje fotograficzne z otwockich miejsc zwykłych i niezwykłych.

Fotograf na wesele w Otwocku i okolicach

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w rodzinnej historii. Dlatego fotografia ślubna to dla mnie prawdziwe wyzwanie, by nie uronić niczego z wyjątkowej atmosfery tych dni. Warszawa, Otwock, Wawer, Józefów – radosny klimat weselnych uroczystości zawsze daje dużo motywacji do działania.

Reportaż – fotograf ślubny Otwock

Z drugiej strony cały dzień intensywnego podążania za młodą parą wymaga wielkiej koncentracji i skupienia, choć wielu osobom wydaje się, że fotograf na ślubie to najłatwiejsza praca na świecie. Wesele i wszystko, co je poprzedza, to niełatwe kilkanaście godzin, jednak bardzo lubię te chwile. Żaden ślubny reportaż nie przyniósłby takich rezultatów bez zaangażowania bohaterów dnia, co bez trudu można zauważyć w portfolio. Warszawa czy Otwock – sesje i zdjęcia ślubne to wyjątkowa okazja dla fotografów, by stworzyć cykl obrazów uwieczniających prawdziwe emocje i wzruszenia. Wydarzenia z domu rodzinnego, kościoła i sali weselnej zatrzymane w wersji foto to zupełnie inny rodzaj przekazu niż materiał wideo – za naszą ofertą przemawiają szczególne momenty, które fotografie zatrzymają w czasie. Zadaniem ich autora jest umiejętność właściwego odczytania i uchwycenia chwil, które również w ocenie państwa młodych będą warte wspominania przez długie lata.

Sesja ślubna – nie tylko Otwock, Warszawa i serce Mazowsza. Wspólnie znajdziemy najlepszy plener

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług również podczas sesji ślubnej (studio lub plener), które doskonale uzupełnią reportaż z dnia wesela. Pasja pięknych obrazów zawsze pozwala nam na zaproponowanie nieszablonowego tła, jednak ostateczny głos w tej sprawie mają bohaterowie wydarzeń, nie fotograf. Otwock i okolice kryją w sobie wiele pięknych plenerów, jednak chętnie umawiam się z parami w dalszych i równie ekscytujących lokalizacjach. Czasem jest to Warszawa, czasem bardziej kameralne miejsce, ale nieodmiennie musi spotkać się z pełną akceptacją nowożeńców. Mimo że sesja to umówione spotkanie i pozowana fotografia, zawsze zachęcam modeli do pełnej współpracy i dodaję do spotkania odrobinę luzu, dzięki któremu kolejne stylizacje wychodzą wdzięcznie i naturalnie.

Zanim nadejdzie ten dzień. Sesje narzeczeńskie

Z wieloma parami poznaję się na długo przed ślubem. Planując wspólne życie nie zapominają o tym, by przechować w pamięci piękny okres narzeczeństwa. Gdy później pojawią się zdjęcia dokumentujące ślub weselesesja zrealizowana w okresie narzeczeństwa świetnie je uzupełni. Zapraszam do przejrzenia całej strony i zapoznania się z portfolio – zobacz, jak pracuję jako fotograf. Niezależnie czy sesja zostanie z zrealizowana w okresie narzeczeństwa, ślubu, czy uzupełni ją sesja “brzuszkowa”, dokumentująca piękny okres oczekiwania na dziecko, dokładam wszelkich starań, by całość zaprezentowała się jako kompletna artystyczna wizja, która zachowa jednak dużo ciepła i autentycznych uczuć, które niesie z sobą rodzinna historia. W trakcie każdej sesji pracujemy bez pośpiechu – staram się poznać bohaterów moich zdjęć i rozluźnić atmosferę, by zamiast tremy i spięcia po jakimś czasie można było oglądać radość, spontaniczność i uczucie łączące parę, która staje po drugiej stronie obiektywu.

Fotograf na chrzciny w Otwocku

Z moimi klientami najczęściej spotykam się jeszcze nie raz – najczęściej podczas chrzcin, wyjątkowego rodzinnego święta, jakim jest chrzest święty do którego dołączają jeszcze wzruszeni dziadkowie. Nowy cykl zdjęć okolicznościowych jako reportaż czy sesja lub klasyczne zdjęcia w studio napiszą kolejny rozdział w rodzinnej księdze. Najmłodszy członek rodziny, którego zdjęcia pojawią się w albumie, wychodzi na nich uroczo i naturalnie, a żywe emocje starszych pokoleń na zawsze utrwalają się w pamięci. Warszawa, Otwock czy Józefów często korzystają z naszych usług, o czym świadczy również zakładka “Portfolio”. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty fotografii okolicznościowej na ślub, wesele i chrzciny – możecie wybrać opcje najbardziej dopasowane do Waszych oczekiwań. Potem pojawiają się kolejne okoliczności do uwiecznienia – sesja noworodkowa czy seria zdjęć dla rodzeństwa. Niepowtarzalne, kameralne fotografie ślubne czy rodzinne z pomysłem oraz duszą dostarczą dużo uśmiechu i wzruszeń za każdym razem, kiedy będzie przypominać sobie najważniejsze chwilę dla Waszych rodzin.

Profesjonalna fotografia ślubna i nie tylko

Jeśli potrzebny Ci fotograf, by zrobić zdjęcie do dokumentów, odwiedź Otwock i moje studio. Pod ręką jest Warszawa, która oferuje wiele możliwości w tym zakresie. Ale to u mnie znajdziesz wszystko, co potrzebne, by Twoje fotografie, nawet te oficjalne, zrobiły jak najlepsze wrażenie. Na przykład gdy potrzebujesz ich do swojego curriculum vitae. Poświęcimy na to tyle czasu, ile potrzeba, by pokazać Cię z jak najlepszej strony. Każda fotografia to sztuka i wyzwanie, dlatego fotograf nie powinien pracować jak w fabryce. W naszym studio w Otwocku oferujemy przyjazną atmosferę, która wydobywa z każdej fotografowanej postaci mnóstwo pozytywów, oraz profesjonalny sprzęt i kreatywne umiejętności. Zaproponujemy ci również zdjęcia portretowe, pojedyncze i grupowe, byś mógł co jakiś czas uchwycić w kadrze wygląd najbliższych Ci osób. Warto poświęcić dwa-trzy kwadranse, by sesja studyjna przyniosła niespodziewane efekty, które przez lata będzie można podziwiać w rodzinnym albumie.

Jak znaleźć fotografa w Otwocku? Już znaleźliście!

Teraz tylko przekonajmy się, czy mówiąc o zdjęciach okolicznościowych nadajemy na tych samych falach. Jeśli interesują Was niebanalne zdjęcia, wystarczy rozejrzeć się na stronie. Zacznijcie od portfolio – pokazuję w nim rezultaty sesji i reportaży, których zebrało się już całkiem sporo. Poza zdjęciami znajdziecie tam szczegóły oferty na ślub, wesele czy chrzciny, inne tematy oraz fotografie studyjne i okolicznościowe.

 O czym fotograf nie może zapomnieć w dniu ślubu? Jak wygląda sesja? Poznaj moją pracę od kuchni

Zapraszam do obejrzenia filmów wideo dokumentujących kulisy mojej pracy. Chcę w nich pokazać, jak ślub i wesele wyglądają okiem fotografa. Zdjęcia ślubne to nie tylko sesja, podczas której mamy stosunkowo dużo czasu na zaaranżowanie każdego kadru, ale także wiele wydarzeń do błyskawicznego uchwycenia podczas dnia uroczystości. Dzięki temu moi przyszli klienci mogą zorientować się, jak fotograf dyskretnie, ale i aktywnie włącza się w każdy etap przygotowań – i jak fotografuje się samo wesele. Warszawa i wszystkie miejscowości w otoczeniu stolicy – Otwock, Józefów, Wawer, Milanówek i inne – mogą liczyć na moje zaangażowanie i niepowtarzalne fotografie. Zapraszam do kontaktu – adres e-mail i numer telefonu znajdziecie w zakładce “Kontakt”. Czeka tam na Was również formularz z kilkoma niezobowiązującym pytaniami, które pozwolą lepiej przygotować się do pierwszej rozmowy.

Napisz wiadomość

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły współpracy, to skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Szanuję Twoją prywatność i będę się kontaktował tylko w sprawach związanych z treścią wiadomości (sam nienawidzę spamu).