2017-06-10-16.02.35-Exposure.jpg
Nazywam się Jakub Zając. Z wykształcenia, pasji i zamiłowania jestem fotografem oraz grafikiem.
Oferuję Wam swoją pasję do fotografii i wieloletnie doświadczenie. Zależy mi, abyśmy zbudowali bliską, przyjacielską relację opartą na wzajemnym zaufaniu. Dokładam wszelkich starań, by moja praca nie zaczynała i nie kończyła się tylko w dniu Waszego ślubu. Od pierwszego naszego spotkania chcę Wam służyć radą i pomocą w organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu.
Wbrew pozorom to nie tylko Wy, narzeczeni szukacie idealnego fotografa. Proces ten działa w obie strony. Ja również szukam pary, która zrozumie moją filozofię pracy, podejście do reportażu ślubnego i w pełni mi zaufa.
Tak więc, jeśli na etapie pierwszych rozmów razem stwierdzimy, że nie wisi w powietrzu “to coś” i nie do końca się rozumiemy, podejmuję decyzję o wycofaniu się - dla naszego dobra, ponieważ razem musimy mieć pewność, że właśnie siebie szukaliśmy.
Nawiązanie przyjacielskiej relacji niesamowicie pomaga w trakcie naszej współpracy. Wy możecie być sobą, niczego nie udawać, nie stresować się i nie stawać na baczność przed obiektywem, wręcz nie odczuwać mojej obecności. Dzięki temu efektem końcowym będą naturalne i pełne emocji fotografie.
Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, chcecie poznać mnie bliżej, zapraszam do kontaktu. Nie musimy od razu umawiać się na spotkania, byście nie czuli się w żaden sposób zobowiązani do skorzystania z mojej usługi. Jeśli macie ochotę możemy porozmawiać za pomocą Skajpa lub przez telefon. Wierzę, że pierwsza rozmowa rozwieje wszelkie wątpliwości :)